Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | RP508K261A-TR |
| LIXINC Part # | RP508K261A-TR |
| Producent | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | 600MA 6MHZ PWM/VFM STEP-DOWN DCD |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | RP508K261A-TR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | RP508K261A-TR |
| Marka: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| seria: | RP508K |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 2.3V |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.6V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 600mA |
| częstotliwość - przełączanie: | 6MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 6-XFDFN |
| pakiet urządzeń dostawcy: | DFN(PLP)1212-6F |
| XC9258A20EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 919 Więcej na zamówienie |
|
| RP511Z331B-TR-F | 0.3 ?A IQ ULTRA-LOW QUIESCENT CU | 844 Więcej na zamówienie |
|
| XC9260B2MCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 870 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236E28DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 894 Więcej na zamówienie |
|
| XC9261A2CCPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 903 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236A21C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 857 Więcej na zamówienie |
|
| XC9261A36CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 992 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236G24DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 832 Więcej na zamówienie |
|
| XC9262B29C1R-G | ULTRA SMALL 1.5A COT CONTROL SYN | 955 Więcej na zamówienie |
|
| XC9257B3BCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 819 Więcej na zamówienie |
|
| XD9261B1HDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 971 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235E2ECER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 859 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236C2FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 852 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10849 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.84000 | $0.84 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.