Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC9141E40DER-G |
| LIXINC Part # | XC9141E40DER-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC9141E40DER-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC9141E40DER-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | XC9141 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Up |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Boost |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 0.65V |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 4V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 500mA |
| częstotliwość - przełączanie: | 3MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC9262A13C1R-G | ULTRA SMALL 1.5A COT CONTROL SYN | 850 Więcej na zamówienie |
|
| XC9257A08EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 813 Więcej na zamówienie |
|
| XC9142C20C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 926 Więcej na zamówienie |
|
| XD9261A1LCER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 973 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235B1MC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 843 Więcej na zamówienie |
|
| MAX17270AENE+T | TRIPLE-OUTPUT NANOPOWER BUCK-BOO | 158357 Więcej na zamówienie |
|
| XC9260B19DER-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 847 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237A2AC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 861 Więcej na zamówienie |
|
| XD9261B3CDER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 850 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236E1FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 984 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237A3FDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 820 Więcej na zamówienie |
|
| XC9261A1EDPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 845 Więcej na zamówienie |
|
| XC9259B0LE1R-G | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH | 884 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10885 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55650 | $0.5565 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.