Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC9259A11E1R-G |
| LIXINC Part # | XC9259A11E1R-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | ULTRA SMALL 1A COT CONTROL SYNCH |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC9259A11E1R-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC9259A11E1R-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | XC9259 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 2.5V |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.1V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 1A |
| częstotliwość - przełączanie: | 6MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-XFLGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | LGA-8B01 |
| XC9141B31C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 876 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235A1LC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 859 Więcej na zamówienie |
|
| ZSPM1025AA1W1 | PQFN / 24 / 4X4MM# G1 - TAPE&REE | 804 Więcej na zamówienie |
|
| TCM33063AVPA | ANA DC-DC.5A SW I REG | 15653 Więcej na zamówienie |
|
| XC9802B303ER-G | STEP-UP CHARGE PUMP WITH REGULAT | 869 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236E19DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 853 Więcej na zamówienie |
|
| XC9257A34EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 934 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236C09DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 885 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237G2FD4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 980 Więcej na zamówienie |
|
| XC9260B3CDER-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 872 Więcej na zamówienie |
|
| XC9141B37CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 826 Więcej na zamówienie |
|
| XC9142E25C0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 995 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236B3DCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 949 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10928 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.78820 | $0.7882 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.