Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XD9260B24DER-Q |
| LIXINC Part # | XD9260B24DER-Q |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XD9260B24DER-Q Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XD9260B24DER-Q |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | XD9260 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 2.7V |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.4V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 1.5A |
| częstotliwość - przełączanie: | 3MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 6-UFDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 6-USPC (1.8x2) |
| XC9237E3CDER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 934 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235A29D0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 835 Więcej na zamówienie |
|
| MAX866EUA-G062 | SINGLE-CELL DC-DC CONVERTER | 803 Więcej na zamówienie |
|
| XC9140A4114R-G | PFM STEP-UP SYNCHRONOUS DCDC CON | 880 Więcej na zamówienie |
|
| NCV6323BMTAAWTBG | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WDFNW | 830 Więcej na zamówienie |
|
| XC9261A27CPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 923 Więcej na zamówienie |
|
| XC9281A14E0R-G | HISAT-COT CONTROL EXTREMELY SMAL | 962 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235A3MCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 983 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237C1DD4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 845 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236B09D4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 991 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237G33C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 850 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235B20CER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 890 Więcej na zamówienie |
|
| RP503L102A-TR | 600MA PWM/VFM STEP-DOWN DCDC CON | 989 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10949 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.68709 | $0.68709 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.