Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC9136E42CDR-G |
| LIXINC Part # | XC9136E42CDR-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | 1A DRIVER TRANSISTOR BUILT-IN ST |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC9136E42CDR-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC9136E42CDR-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | XC9136 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Up |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Boost |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 0.65V |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 4.2V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 500mA |
| częstotliwość - przełączanie: | 1.2MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-UFDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-USPB (2.9x2.6) |
| XC9235A0LD0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 838 Więcej na zamówienie |
|
| XC9141A46CER-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 886 Więcej na zamówienie |
|
| XC9257B3FCER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 969 Więcej na zamówienie |
|
| XC9260B1HDPR-G | 1.5A COT CONTROL SYNCHRONOUS STE | 858 Więcej na zamówienie |
|
| XC9141E31D0R-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 924 Więcej na zamówienie |
|
| XD9260A12CER-Q | HISAT-COT CONTROL 1.5A SYNCHRONO | 835 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237G33DER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 933 Więcej na zamówienie |
|
| XC9257A21EER-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 838 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237A2EC4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 823 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235A35D0R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 849 Więcej na zamówienie |
|
| XC9237B3FCER-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 966 Więcej na zamówienie |
|
| MAX17223ALT+T | 0.9V TO 5V, 500MA INPUT CURRENT | 20903 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235A30C4R-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 825 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10826 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.93015 | $0.93015 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.