Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LM2781TPX/NOPB |
| LIXINC Part # | LM2781TPX/NOPB |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | IC REG CHARG PUMP INV 50MA 8USMD |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LM2781TPX/NOPB Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LM2781TPX/NOPB |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| funkcjonować: | Ratiometric |
| konfiguracja wyjścia: | Negative |
| topologia: | Charge Pump |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 1.8V |
| napięcie - wejście (maks.): | 5.5V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | -Vin |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 50mA |
| częstotliwość - przełączanie: | 210kHz |
| prostownik synchroniczny: | No |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-UFBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-µSMD (1.36x1.36) |
| RT8030GS | IC REG BUCK ADJUSTABLE 1A 8SOP | 904 Więcej na zamówienie |
|
| MAX20006MAFOX/VY+T | IC CONV STEP DOWN 36V 17QFN | 843 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3615MPFE | IC REG BUCK ADJ 3A DL 24TSSOP | 936 Więcej na zamówienie |
|
| MAX17532ATB+ | IC REG BUCK ADJ 100MA 10TDFN | 18399 Więcej na zamówienie |
|
| LM2594N-12 | IC REG BUCK 12V 500MA 8DIP | 898 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3126IUFD | IC REG BUCK ADJ 2.5A 28QFN | 980 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2296BD5-TR | IC REG BOOST ADJ 1.2A TSOT23-5 | 993 Więcej na zamówienie |
|
| TPS61032PWPG4 | IC REG BOOST 5V 3.6A 16HTSSOP | 890 Więcej na zamówienie |
|
| LM3352MTC-2.5/NOPB | IC REG CHARGE PUMP 2.5V 16TSSOP | 878 Więcej na zamówienie |
|
| AOZ3053PI | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 8SO | 878 Więcej na zamówienie |
|
| SI9166BQ-T1-E3 | IC REG BUCK BST 1.5A 16TSSOP | 808 Więcej na zamówienie |
|
| MAX77231EZL+ | IC REG BOOST 11.2V 10MA 9WLP | 4263 Więcej na zamówienie |
|
| MIC4950YFM-TR | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 8SOIC | 962 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10837 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.