Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LT8609AJMSE#PBF |
| LIXINC Part # | LT8609AJMSE#PBF |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | 42V, 2A/3A PEAK SYNC BUCK REG W/ |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LT8609AJMSE#PBF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LT8609AJMSE#PBF |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| Typ wyjścia: | Adjustable |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 3V |
| napięcie - wejście (maks.): | 42V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 0.782V |
| napięcie - wyjście (maks.): | 42V |
| prąd - wyjście: | 3A |
| częstotliwość - przełączanie: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-MSOP-EP |
| MP2361DK-LF-P | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 10MSOP | 823 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5072ETJ+ | IC REG BUCK BST ADJ DL 32TQFN | 42114 Więcej na zamówienie |
|
| XC9140A492MR-G | PFM STEP-UP SYNCHRONOUS DCDC CON | 847 Więcej na zamówienie |
|
| TPS54335ADDA | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8SOPWR | 988 Więcej na zamówienie |
|
| ISL78236ARZ-T7A | IC REG BUCK ADJ 3A DL 24QFN | 903 Więcej na zamówienie |
|
| MCP1642BT-30I/MS | IC REG BOOST 3V 800MA 8MSOP | 3226 Więcej na zamówienie |
|
| XC9258B2CCMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 962 Więcej na zamówienie |
|
| LM3677LEE-1.5/NOPB | IC REG BUCK 1.5V 600MA 6LLP | 1562 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3200ES6-5#TRMPBF | IC REG CHARGE PUMP 5V TSOT23 | 4089 Więcej na zamówienie |
|
| AS1325-BSTT-50 | IC REG BOOST 5V 1A SOT23-6 | 2017 Więcej na zamówienie |
|
| ISL78234AARZ | IC REG BUCK ADJ 4A 16WFQFN | 872 Więcej na zamówienie |
|
| TPS54060ADRCT | IC REG BCK SPLIT RAIL ADJ 10VSON | 5362 Więcej na zamówienie |
|
| MAX20019ATBD/V+ | 3.2MHZ, 500MA DUAL STEP-DOWN CON | 10002306 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10879 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $6.86000 | $6.86 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.