Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TPS54613PWP |
| LIXINC Part # | TPS54613PWP |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | IC REG BUCK 1.5V 6A 28HTSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TPS54613PWP Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TPS54613PWP |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | SWIFT™ |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 3V |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.5V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 6A |
| częstotliwość - przełączanie: | 350kHz, 550kHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 28-PowerTSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 28-HTSSOP |
| XC9235B15DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 952 Więcej na zamówienie |
|
| TPS62111RSAR | IC REG BUCK 3.3V 1.5A 16QFN | 19170 Więcej na zamówienie |
|
| TPS61282AYFFT | IC REG BOOST PROG 4A 16DSBGA | 1433 Więcej na zamówienie |
|
| ISL85033IRTZ-T7A | IC REG BUCK ADJ 3A SGL/DL 28TQFN | 1060 Więcej na zamówienie |
|
| MPQ2451GT-33-AEC1-P | IC REG BUCK 3.3V 600MA SOT23-6 | 5803 Więcej na zamówienie |
|
| MAX638AMJA/883B | IC REG BUCK ADJ/5V 8CERDIP | 918 Więcej na zamówienie |
|
| TPS612562CYFFT | IC REG BOOST 5.2V 2.4A 9DSBGA | 1369 Więcej na zamówienie |
|
| MAX16993AGJL/VY+T | IC REG BUCK ADJ/PROG TRPL 32QFND | 877 Więcej na zamówienie |
|
| XC9235C3HCMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 814 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3624EMSE-25#PBF | IC REG BUCK 5V 2A 12MSOP | 959 Więcej na zamówienie |
|
| BD9142MUV-E2 | IC REG BUCK ADJ 3A VQFN024V4040 | 846 Więcej na zamówienie |
|
| LM2675N-5.0 | SWITCHING REGLTR, VOLTAGE-MODE | 1517 Więcej na zamówienie |
|
| RTQ2130BGQW-QT | IC REG BUCK ADJ 700MA 8WDFN-SL | 812 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11573 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.15000 | $4.15 |
| 10 | $3.74992 | $37.4992 |
| 50 | $3.57561 | $178.7805 |
| 100 | $3.10462 | $310.462 |
| 500 | $2.70347 | $1351.735 |
| 1000 | $2.35463 | $2354.63 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.