Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC9141D39CMR-G |
| LIXINC Part # | XC9141D39CMR-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC9141D39CMR-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC9141D39CMR-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | XC9141 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Up |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Boost |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 0.65V |
| napięcie - wejście (maks.): | 6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 3.9V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 500mA |
| częstotliwość - przełączanie: | 1.2MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-25 |
| XC9141A55DMR-G | 0.8A SYNCHRONOUS STEP-UP DC/DC C | 956 Więcej na zamówienie |
|
| LMC7660IM | SWITCHED CAPACITOR CONVERTER, 0. | 1290 Więcej na zamówienie |
|
| R1286K002E-TR | PWM STEP-UP/INVERTING DCDC CONVE | 962 Więcej na zamówienie |
|
| MIC24045-KDYFL-TR | IC REG BUCK PROG 5A 20FQFN | 5852 Więcej na zamówienie |
|
| TPS62067DSGT | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8WSON | 809 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1683EUK+T | IC REG CHARGE PUMP 2VIN SOT23-5 | 4049 Więcej na zamówienie |
|
| AOZ6643DI | IC REG BUCK ADJUSTABLE 3A 8DFN | 939 Więcej na zamówienie |
|
| XC9236C38CMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 990 Więcej na zamówienie |
|
| ICL7660CUA+ | IC REG CHARG PUMP INV 20MA 8UMAX | 2025232 Więcej na zamówienie |
|
| MP2238GD-Z | HIGH-EFFICIENCY, 8A, 18V, SYNCHR | 34805938 Więcej na zamówienie |
|
| LM2587T-5.0/NOPB | IC REG MULTI CONFG 5V 5A TO220-5 | 1262 Więcej na zamówienie |
|
| S-8354J20MC-JYFT2G | IC REG BOOST 2V 300MA SOT23-5 | 959 Więcej na zamówienie |
|
| LT3692EUH#PBF | IC REG BUCK ADJ 3.5A DL 32QFN | 998 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10926 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.55650 | $0.5565 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.