Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LT3467AIDDB#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT3467AIDDB#TRPBF |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | IC REG MULTI CONFG ADJ 1.1A 8DFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LT3467AIDDB#TRPBF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LT3467AIDDB#TRPBF |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Up, Step-Up/Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Boost, Flyback, SEPIC |
| Typ wyjścia: | Adjustable |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 2.4V |
| napięcie - wejście (maks.): | 16V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 1.255V |
| napięcie - wyjście (maks.): | 40V |
| prąd - wyjście: | 1.1A |
| częstotliwość - przełączanie: | 2.1MHz |
| prostownik synchroniczny: | No |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-WFDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-DFN (3x2) |
| XC9237A2DDMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 814 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3245IDE#TRPBF | IC REG CHARG PUMP ADJ/PROG 12DFN | 957 Więcej na zamówienie |
|
| S-19933BA-A8T1U7 | IC REG BUCK ADJ 600MA HSNT-8(203 | 849 Więcej na zamówienie |
|
| LMS3635AQRNLTQ1 | IC REG BUCK ADJ 3.5A 22VQFN | 906 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1046IN8#PBF | IC REG CHARGE PUMP INV 50MA 8DIP | 994 Więcej na zamówienie |
|
| ADP2107ACPZ-1.5-R7 | 2A STEP-DOWN DC-DC CONVERTER | 11095 Więcej na zamówienie |
|
| MP6001DN-LF-Z | IC REG MULTI CONFG ADJ 2A 8SOIC | 859 Więcej na zamówienie |
|
| LT1371CR#TRPBF | IC REG MULT CONFG ADJ 3A D2PAK-7 | 1648 Więcej na zamówienie |
|
| TL2575HV-12IKV | IC REG BUCK 12V 1A TO220-5 | 989 Więcej na zamówienie |
|
| XC9265C401MR-G | 0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN | 885 Więcej na zamówienie |
|
| XC9257A2KCMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 849 Więcej na zamówienie |
|
| TPS54910PWPR | IC REG BUCK ADJ 9A 28HTSSOP | 3276 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3527EUD-1#PBF | IC REG BOOST ADJ DL 16QFN | 1046 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10803 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.97000 | $2.97 |
| 2500 | $2.90301 | $7257.525 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.