Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MCP1256T-E/UN |
| LIXINC Part # | MCP1256T-E/UN |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10MSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MCP1256T-E/UN Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MCP1256T-E/UN |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Up |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Charge Pump |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 1.8V |
| napięcie - wejście (maks.): | 3.6V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 3.3V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 100mA |
| częstotliwość - przełączanie: | 650kHz |
| prostownik synchroniczny: | No |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-MSOP |
| XC9237C33DMR-G | 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC | 965 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3406ABES5-2#TRPBF | IC REG BUCK ADJ 600MA TSOT23-5 | 884 Więcej na zamówienie |
|
| AOZ2233CQI-02 | POWER IC EZBUCK | 6879 Więcej na zamówienie |
|
| RT6211AHGE | IC REG BUCK ADJ 1.5A SOT23-6 | 981 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5026EUT+T | IC REG BOOST ADJ 260MA SOT23-6 | 7201 Więcej na zamówienie |
|
| RP400N341A-TR-FE | CURRENT MODE PWM/VFM STEP-UP DCD | 841 Więcej na zamówienie |
|
| LM2676SD-12/NOPB | IC REG BUCK 12V 3A 14VSON | 1179 Więcej na zamówienie |
|
| MAX669EUB | PWM STEP-UP CONTROLLER | 4869 Więcej na zamówienie |
|
| ISL78235ARZ-T | IC REG BUCK ADJUSTABLE 5A 16TQFN | 885 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2571-2YMM | IC REG BOOST ADJUSTABLE 1A 8MSOP | 1004 Więcej na zamówienie |
|
| LM2597M-5.0 | SWITCHING REG, VOLTAGE-MODE, 1.4 | 1228 Więcej na zamówienie |
|
| MAX77801EWP+T | IC REG BCK BST PROG 2A 20WLP | 907 Więcej na zamówienie |
|
| TPS60210DGS | IC REG CHARGE PUMP 3.3V 10VSSOP | 912 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 13186 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.53000 | $1.53 |
| 2500 | $1.14330 | $2858.25 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.