Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX17505SATP+T |
| LIXINC Part # | MAX17505SATP+T |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Opis | IC REG BUCK ADJUSTABLE 20TQFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX17505SATP+T Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX17505SATP+T |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - dc dc regulatory impulsowe |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | Himalaya |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| Typ wyjścia: | Adjustable |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - wejście (min): | 4.5V |
| napięcie - wejście (maks.): | 60V |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 0.9V |
| napięcie - wyjście (maks.): | 54V |
| prąd - wyjście: | - |
| częstotliwość - przełączanie: | 200kHz ~ 2.2MHz |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 20-WFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 20-TQFN (4x4) |
| LTC3112IDHD#PBF | IC REG BCK BST ADJ 2.5A 16DFN | 3199 Więcej na zamówienie |
|
| MAX17633BATP+T | IC REG BUCK ADJ 3.5A 20TQFN | 5895 Więcej na zamówienie |
|
| LM22680MRX-ADJ/NOPB | IC REG BUCK ADJUSTABLE 2A 8SOPWR | 2313 Więcej na zamówienie |
|
| RT7296AGJ8F | IC REG BUCK ADJ 3A TSOT23-8 | 929 Więcej na zamówienie |
|
| TPS562219ADDFT | IC REG BUCK ADJ 2A TSOT23-8 | 1373 Więcej na zamówienie |
|
| MIC22600YML-TR | IC REG BUCK ADJUSTABLE 6A 24MLF | 4295 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5096BATE+T | IC REG BUCK ADJ/5V 600MA 16TQFN | 987 Więcej na zamówienie |
|
| ADP1111AN-5 | UPWR, STEP-UP/DOWN SWITCHING REG | 2751 Więcej na zamówienie |
|
| TPS62361BYZHT | IC REG BCK ADJ/PROG 2.5A 16DSBGA | 1314 Więcej na zamówienie |
|
| TPS543C20RVFR | IC REG BUCK ADJ 40A 40LQFN | 863 Więcej na zamówienie |
|
| XC9265A371MR-G | 0.5UA ULTRA LOW QUIESCENT CURREN | 892 Więcej na zamówienie |
|
| XC9258A36EMR-G | 1A COT CONTROL SYNCHRONOUS STEP- | 965 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3608EWKG#PBF | IC REG BUCK ADJUSTABLE 8A 52QFN | 926 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 15987 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.17100 | $2.171 |
| 2500 | $2.03638 | $5090.95 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.