Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | UCC3800DTRG4 |
| LIXINC Part # | UCC3800DTRG4 |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Opis | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | UCC3800DTRG4 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | UCC3800DTRG4 |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| funkcjonować: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| liczba wyjść: | 1 |
| fazy wyjściowe: | 1 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 6.9V ~ 12V |
| częstotliwość - przełączanie: | 46kHz |
| cykl pracy (maks.): | 99% |
| prostownik synchroniczny: | No |
| synchronizacja zegara: | No |
| interfejsy szeregowe: | - |
| funkcje kontrolne: | Frequency Control |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| MAX1771CSA-T | IC REG CTRLR BST/BUCK-BST 8SOIC | 838 Więcej na zamówienie |
|
| HIP6311ACBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 20SOIC | 885 Więcej na zamówienie |
|
| LM5642XMT | IC REG CTRLR BUCK 28TSSOP | 861 Więcej na zamówienie |
|
| UC3845BNST | IC REG CTRLR BST/FLYBK 8-MINIDIP | 816 Więcej na zamówienie |
|
| SI9111DY-E3 | IC REG CTRLR MULT TOP 14SOIC | 815 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3856EFE | IC POWER MANAGEMENT | 908 Więcej na zamówienie |
|
| UC2874DW-1G4 | IC REG CTRLR BUCK 18SOIC | 820 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3862HGN-2 | IC POWER MANAGEMENT | 919 Więcej na zamówienie |
|
| ISL6526ACB-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 858 Więcej na zamówienie |
|
| L6712Q | IC REG CTRLR BUCK 36VFQFPN | 813 Więcej na zamówienie |
|
| TPS40005DGQG4 | IC REG CTRLR BUCK 10MSOP | 975 Więcej na zamówienie |
|
| ISL6721AB-T | IC REG CTRLR BOOST/FLYBK 16SOIC | 834 Więcej na zamówienie |
|
| NX2124ACSTR | IC REG CTLR BUCK 8SOIC | 832 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10948 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.