Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | E-SG2525AP013TR |
| LIXINC Part # | E-SG2525AP013TR |
| Producent | STMicroelectronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Opis | IC REG CTRLR BCK/PSH-PULL 16SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | E-SG2525AP013TR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | E-SG2525AP013TR |
| Marka: | STMicroelectronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Producent: | STMicroelectronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Obsolete |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| funkcjonować: | Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck, Push-Pull |
| liczba wyjść: | 2 |
| fazy wyjściowe: | 1 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 8V ~ 35V |
| częstotliwość - przełączanie: | 100Hz ~ 400kHz |
| cykl pracy (maks.): | 49% |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| synchronizacja zegara: | Yes |
| interfejsy szeregowe: | - |
| funkcje kontrolne: | Enable, Soft Start |
| temperatura robocza: | -25°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-SO |
| MB39A112PFT-G-BND-ERE1 | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 997 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5070BASA | IC REG CTRLR FLYBACK 8SOIC | 912 Więcej na zamówienie |
|
| RT8108FGSP | IC REG CTRLR BUCK 8SOP | 808 Więcej na zamówienie |
|
| ISL8104CBZ-T | IC REG CTRLR BUCK 14SOIC | 817 Więcej na zamówienie |
|
| NCP5425DB | IC REG CTRLR BUCK 20TSSOP | 844 Więcej na zamówienie |
|
| MC34060ADR2 | IC REG CTRLR FLYBACK 14SOIC | 856 Więcej na zamówienie |
|
| L5991A | IC REG CTRLR FLYBACK 16DIP | 925 Więcej na zamówienie |
|
| LT3753IFE | IC REGULATOR | 858 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3805HMSE#TR | IC REG CTRLR FLYBACK 10MSOP | 973 Więcej na zamówienie |
|
| MAX16932BATIU/V+ | IC REG CTRLR BUCK 28TQFN | 840 Więcej na zamówienie |
|
| AP3586AMTR-G1 | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 864 Więcej na zamówienie |
|
| UC3845NG | IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8DIP | 980 Więcej na zamówienie |
|
| MAX747ESD+T | IC REG CTRLR 14SOIC | 948 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10980 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.