Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | UCC28084PW |
| LIXINC Part # | UCC28084PW |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Opis | UCC28084 CURRENT MODE PUSH-PULL |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | UCC28084PW Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | UCC28084PW |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| funkcjonować: | Step-Up/Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Half-Bridge, Push-Pull |
| liczba wyjść: | 2 |
| fazy wyjściowe: | 1 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 4.1V ~ 15V |
| częstotliwość - przełączanie: | 200kHz |
| cykl pracy (maks.): | 49% |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| synchronizacja zegara: | No |
| interfejsy szeregowe: | - |
| funkcje kontrolne: | Current Limit, Frequency Control |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-TSSOP |
| UCD9220RGZR | SWITCHING REGULATOR, 2000KHZ SWI | 10921 Więcej na zamówienie |
|
| UCC28C42DG4 | UCC28C42 BICMOS LOW CURRENT 8 PI | 1123 Więcej na zamówienie |
|
| UC2845AD8TR | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC | 3900 Więcej na zamówienie |
|
| NCP1589AMNTXG | IC REG CTRLR BUCK 10DFN | 141891 Więcej na zamówienie |
|
| ML4770ESX | CONV DC-DC SINGLE STEP UP 1.8V T | 15968 Więcej na zamówienie |
|
| S-8521F55MC-BQOT2G | IC REG CTRLR BUCK SOT23-5 | 938 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3879EUD#PBF | IC REG CTRLR BUCK 16QFN | 827 Więcej na zamówienie |
|
| S-8355Q45MC-OXET2U | IC REG CTRLR BOOST SOT23-5 | 931 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1634CAI | LOW-NOISE POWER-SUPPLY CONTROL | 1112 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3858EUH#PBF | IC REG CTRLR BUCK 32QFN | 1654 Więcej na zamówienie |
|
| S-8352D20MC-K8FT2U | IC REG CTRLR BOOST SOT23-5 | 872 Więcej na zamówienie |
|
| NCP4331DR2G | SWITCHING CONTROLLER | 23489 Więcej na zamówienie |
|
| MAX8545EUB | STEP-DOWN CONTROLLER | 29752 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 18122 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.12000 | $2.12 |
| 10 | $1.90241 | $19.0241 |
| 25 | $1.79848 | $44.962 |
| 150 | $1.55869 | $233.8035 |
| 600 | $1.32689 | $796.134 |
| 1050 | $1.11907 | $1175.0235 |
| 2550 | $1.06312 | $2710.956 |
| 5100 | $1.02315 | $5218.065 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.