Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | UCC3801D |
| LIXINC Part # | UCC3801D |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Opis | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | UCC3801D Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | UCC3801D |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| funkcjonować: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| liczba wyjść: | 1 |
| fazy wyjściowe: | 1 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 7.4V ~ 12V |
| częstotliwość - przełączanie: | 46kHz |
| cykl pracy (maks.): | 49% |
| prostownik synchroniczny: | No |
| synchronizacja zegara: | No |
| interfejsy szeregowe: | - |
| funkcje kontrolne: | Frequency Control |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| NCP3020ADR2G | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 2106648312 Więcej na zamówienie |
|
| ISL6535IRZ-TK | IC REG CTRLR BUCK 16QFN | 988 Więcej na zamówienie |
|
| ISL6545CRZ | IC REG CTRLR BUCK 10DFN | 999 Więcej na zamówienie |
|
| TLF50281EL | TLF50281 - OPTIREG SWITCHERS (AU | 844 Więcej na zamówienie |
|
| ISL6740AIVZA-T | IC REG CTRLR MULT TOP 16TSSOP | 959 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1625CGN#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK/BOOST 16SSOP | 994 Więcej na zamówienie |
|
| CS51022ADBR2G | SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO | 5474 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2185YM | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 989 Więcej na zamówienie |
|
| SMBT1108LT1G | SS SOT23 GP XSTR SPCL TR | 117985 Więcej na zamówienie |
|
| ISL8840AABZ | IC REG CTRLR BOOST/FLYBACK 8SOIC | 978 Więcej na zamówienie |
|
| S-8338ABCA-P8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8SON | 801 Więcej na zamówienie |
|
| S-8358B60UA-NRTT2G | IC REG CTRLR BOOST SOT89-3 | 850 Więcej na zamówienie |
|
| LTC7852IUFD-1#PBF | 6-PHASE BUCK CONTROLLER DRIVES D | 974 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10995 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.26000 | $3.26 |
| 10 | $2.92415 | $29.2415 |
| 75 | $2.76479 | $207.35925 |
| 150 | $2.39610 | $359.415 |
| 525 | $2.03976 | $1070.874 |
| 1050 | $1.72028 | $1806.294 |
| 2550 | $1.63426 | $4167.363 |
| 5025 | $1.57282 | $7903.4205 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.