Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | UCC3805N |
| LIXINC Part # | UCC3805N |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Opis | IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | UCC3805N Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | UCC3805N |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| funkcjonować: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter |
| liczba wyjść: | 1 |
| fazy wyjściowe: | 1 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 3.6V ~ 12V |
| częstotliwość - przełączanie: | 31kHz |
| cykl pracy (maks.): | 49% |
| prostownik synchroniczny: | No |
| synchronizacja zegara: | No |
| interfejsy szeregowe: | - |
| funkcje kontrolne: | Frequency Control |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-PDIP |
| UC3844BVD1R2G | IC REG CTRLR PWM CM 8-SOIC | 960 Więcej na zamówienie |
|
| TPS5124DBTRG4 | IC REG CTRLR BUCK 30TSSOP | 994 Więcej na zamówienie |
|
| UCC28C40QDRQ1 | AUTOMOTIVE BICMOS LOW-POWER CURR | 4920 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5003CSE+ | IC REG CTRLR BUCK 16SOIC | 512219 Więcej na zamówienie |
|
| S-8333AAAC-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 902 Więcej na zamówienie |
|
| S-8338AAGB-T8T1G | IC REG CTRLR BOOST 8TSSOP | 906 Więcej na zamówienie |
|
| MAX16990ATCD/V+ | IC REG CTRLR BOOST/SEPIC 12TQFN | 1746 Więcej na zamówienie |
|
| ADP3025JRU-REEL | DUAL OUTPUT POWER CONTROLLER | 11982 Więcej na zamówienie |
|
| ISL6545AIBZ | IC REG CTRLR BUCK 8SOIC | 11745 Więcej na zamówienie |
|
| ADP1871ARMZ-0.3-R7 | SYNCHRONOUS BUCK CONTROLLER WITH | 9621 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1909-8EG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK SMBUS 28SSOP | 883 Więcej na zamówienie |
|
| UC2825ADWTRG4 | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 843 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2183YQS-TR | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP | 814 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11197 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.67000 | $3.67 |
| 10 | $3.29762 | $32.9762 |
| 50 | $3.11726 | $155.863 |
| 100 | $2.70162 | $270.162 |
| 500 | $2.29984 | $1149.92 |
| 1000 | $1.93963 | $1939.63 |
| 2500 | $1.84265 | $4606.625 |
| 5000 | $1.77337 | $8866.85 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.