Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TPS40304DRCR |
| LIXINC Part # | TPS40304DRCR |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Opis | IC REG CTRLR BUCK 10SON |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TPS40304DRCR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TPS40304DRCR |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| liczba wyjść: | 1 |
| fazy wyjściowe: | 1 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 3V ~ 20V |
| częstotliwość - przełączanie: | 600kHz |
| cykl pracy (maks.): | 90% |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| synchronizacja zegara: | No |
| interfejsy szeregowe: | - |
| funkcje kontrolne: | Enable, Power Good, Soft Start |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-VSON (3x3) |
| ISL8843ABZ-T | ISL8843 - SINGLE-ENDED CURRENT M | 3340 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3863IMSE#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 801 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1628CG-PG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 885 Więcej na zamówienie |
|
| UCC3808APWTR-2G4 | IC REG CTRLR PUSH-PULL 8TSSOP | 913 Więcej na zamówienie |
|
| MIC38C43XYM | BICMOS CURRENT-MODE PWM CONTROLL | 5837 Więcej na zamówienie |
|
| UCC28220DR | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 2841 Więcej na zamówienie |
|
| UCC2808AN-2G4 | UCC2808A-2 LOW-POWER CURRENT-MOD | 1104 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3883IUH-1#WTRPBF | 1X PHBUCK DC/DC CNTR W/ DIG PWR | 802 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1628IG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 1658 Więcej na zamówienie |
|
| UCC3813D-1 | UCC3813-1 LOW POWER ECONOMY BICM | 3804 Więcej na zamówienie |
|
| MIC38C43-1BM | CURRENT-MODE PWM CONTROLLER | 1640 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1159CG-5#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 20SSOP | 959 Więcej na zamówienie |
|
| TL2844BDR | IC REG CTRLR BST FLYBK CM 14SOIC | 922 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 13930 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.60000 | $2.6 |
| 3000 | $1.16356 | $3490.68 |
| 6000 | $1.12200 | $6732 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.