Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LM25117PSQ/NOPB |
| LIXINC Part # | LM25117PSQ/NOPB |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Opis | IC REG CTRLR BUCK 24WQFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LM25117PSQ/NOPB Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LM25117PSQ/NOPB |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| liczba wyjść: | 1 |
| fazy wyjściowe: | 1 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 4.5V ~ 42V |
| częstotliwość - przełączanie: | Up to 750kHz |
| cykl pracy (maks.): | - |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| synchronizacja zegara: | No |
| interfejsy szeregowe: | - |
| funkcje kontrolne: | Frequency Control, Ramp, Soft Start |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 24-WQFN (4x4) |
| UCC28231DRNT | UCC28231 ADVANCED PWM CONTROLLER | 4825 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3805HMSE-5#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 10MSOP | 889 Więcej na zamówienie |
|
| TPS40304DRCR | IC REG CTRLR BUCK 10SON | 3825 Więcej na zamówienie |
|
| ISL8843ABZ-T | ISL8843 - SINGLE-ENDED CURRENT M | 3308 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3863IMSE#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 834 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1628CG-PG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 924 Więcej na zamówienie |
|
| UCC3808APWTR-2G4 | IC REG CTRLR PUSH-PULL 8TSSOP | 873 Więcej na zamówienie |
|
| MIC38C43XYM | BICMOS CURRENT-MODE PWM CONTROLL | 5986 Więcej na zamówienie |
|
| UCC28220DR | IC REG CTRLR MULT TOP 16SOIC | 2953 Więcej na zamówienie |
|
| UCC2808AN-2G4 | UCC2808A-2 LOW-POWER CURRENT-MOD | 988 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3883IUH-1#WTRPBF | 1X PHBUCK DC/DC CNTR W/ DIG PWR | 950 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1628IG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 1780 Więcej na zamówienie |
|
| UCC3813D-1 | UCC3813-1 LOW POWER ECONOMY BICM | 3658 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12035 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.20000 | $4.2 |
| 1000 | $2.09440 | $2094.4 |
| 2000 | $1.98968 | $3979.36 |
| 5000 | $1.91488 | $9574.4 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.