Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX1637EEE+T |
| LIXINC Part # | MAX1637EEE+T |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Opis | IC REG CTRLR BUCK 16QSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX1637EEE+T Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX1637EEE+T |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - regulatory napięcia - sterowniki przełączające dc dc |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| Typ wyjścia: | Transistor Driver |
| funkcjonować: | Step-Down |
| konfiguracja wyjścia: | Positive |
| topologia: | Buck |
| liczba wyjść: | 1 |
| fazy wyjściowe: | 1 |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | 3.15V ~ 5.5V |
| częstotliwość - przełączanie: | 200kHz ~ 300kHz |
| cykl pracy (maks.): | 96% |
| prostownik synchroniczny: | Yes |
| synchronizacja zegara: | Yes |
| interfejsy szeregowe: | - |
| funkcje kontrolne: | Enable |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-QSOP |
| LTC3805EDD#PBF | IC REG CTRLR FLYBACK 10DFN | 1371 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3864HMSE#PBF | IC REG CTRLR BUCK 12MSOP | 1035 Więcej na zamówienie |
|
| XC9220B095MR-G | 16V INPUT STEP-DOWN DCDC CONTROL | 983 Więcej na zamówienie |
|
| LT8708ILWE#PBF | 80V BIDIRECTIONAL BUCK-BOOST CON | 1097 Więcej na zamówienie |
|
| LM25141RGER | LM25141RGER | 893 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3727LXEUH-1#PBF | HIGH EFFICIENCY, 2-PHASE SYNCHRO | 1089 Więcej na zamówienie |
|
| LT1950IGN#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 16SSOP | 939 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1435ACG#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK 16SSOP | 836 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3859ALHFE#TRPBF | IC REG CTRLR MULT TOP 38TSSOP | 894 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3890HUH#TRPBF | IC REG CTRLR BUCK/SEPIC 32QFN | 975 Więcej na zamówienie |
|
| LTC7840EFE#TRPBF | DUAL PHASE/OUTPUT NON-SYNCH BOOS | 820 Więcej na zamówienie |
|
| MAX8541EEE | PWM CONTROLLER | 4733 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3869IGN-2#PBF | IC REG CTRLR BUCK 28SSOP | 3003 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10982 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.86200 | $4.862 |
| 2500 | $4.45659 | $11141.475 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.