Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX6035BAUR50+T |
| LIXINC Part # | MAX6035BAUR50+T |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - odniesienie napięcia |
| Opis | IC VREF SERIES 0.5% SOT23-3 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX6035BAUR50+T Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX6035BAUR50+T |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - odniesienie napięcia |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ odniesienia: | Series |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 5V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 10 mA |
| tolerancja: | ±0.5% |
| współczynnik temperatury: | 75ppm/°C |
| szum - od 0,1 Hz do 10 Hz: | 68µVp-p |
| szum - od 10 Hz do 10 kHz: | 48µVrms |
| napięcie - wejście: | 6.9V ~ 33V |
| obecnie zaopatrzenie: | 100µA |
| prąd - katoda: | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-23-3 |
| LM4128DMF-3.0 | THREE TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 1782 Więcej na zamówienie |
|
| TL431BIDBZTG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% SOT23-3 | 882 Więcej na zamówienie |
|
| TLVH431CDBZR | TLVH431 1.5% LOW-VOLTAGE WIDE-OP | 3318 Więcej na zamówienie |
|
| LM431CCZX | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 983 Więcej na zamówienie |
|
| LT1004IS8-1.2#TRPBF | IC VREF SHUNT 0.3% 8SOIC | 2992 Więcej na zamówienie |
|
| ADR5040BRTZ-R2 | PRECISION MICROPOWER SHUNT MODE | 1651 Więcej na zamówienie |
|
| LM4050CIM3X-4.1/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 998 Więcej na zamówienie |
|
| LT1461BCS8-3.3#PBF | IC VREF SERIES 0.06% 8SOIC | 1233 Więcej na zamówienie |
|
| LM4040DIM3-8.2/NOPB | IC VREF SHUNT 8.192V SOT23-3 | 11931 Więcej na zamówienie |
|
| LT1460EIS8-10#TRPBF | IC VREF SERIES 0.125% 8SOIC | 862 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6652AHMS8-2.5#PBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1659 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6331SUR-T | PROGRAMMABLE RESET IC | 863 Więcej na zamówienie |
|
| ADR4533ARZ-R7 | IC VREF SERIES 0.04% 8SOIC | 2827 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 19929 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.91000 | $1.91 |
| 2500 | $0.92400 | $2310 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.