Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| LIXINC Part # | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - odniesienie napięcia |
| Opis | IC VREF SHUNT 0.075% 8SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LT1389BCS8-4.096#TRPBF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LT1389BCS8-4.096#TRPBF |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - odniesienie napięcia |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ odniesienia: | Shunt |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 4.096V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 10 mA |
| tolerancja: | ±0.075% |
| współczynnik temperatury: | 50ppm/°C |
| szum - od 0,1 Hz do 10 Hz: | 80µVp-p |
| szum - od 10 Hz do 10 kHz: | - |
| napięcie - wejście: | - |
| obecnie zaopatrzenie: | - |
| prąd - katoda: | 1 µA |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOIC |
| MCP1501-30E/SN | IC VREF SERIES 0.1% 8SOIC | 2359 Więcej na zamówienie |
|
| ISL60002CIH312Z-TK | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 1739 Więcej na zamówienie |
|
| LT6658BHDE-3#PBF | PRECDUALOUTPT,HIGHCURR,LOWNOISE, | 1069 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6008BESA | VOLTAGE REFERENCE | 2480 Więcej na zamówienie |
|
| ZTL431AFTA | IC VREF SHUNT 20V 1% SOT23 | 967 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6652AHMS8-5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 938 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6034AEXR25-T | VOLTAGE REFERENCE | 18403 Więcej na zamówienie |
|
| TLV431ACDBVRG4 | IC VREF SHUNT 6V 1% SOT23-5 | 851 Więcej na zamówienie |
|
| TLVH431AQDBZR | IC VREF SHUNT 18V 1% SOT23-3 | 11515 Więcej na zamówienie |
|
| REF192ESZ-REEL7 | IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC | 6456 Więcej na zamówienie |
|
| TL431CPWR | TL431 - ADJUSTABLE PRECISION SHU | 3345 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6045BEUR-T | LDO VOLTAGE REFERENCES | 20618 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6138CEXR50 | VOLTAGE REFERENCE | 826 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10907 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.20000 | $4.2 |
| 2500 | $4.10526 | $10263.15 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.