Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TSM1011AIST |
| LIXINC Part # | TSM1011AIST |
| Producent | STMicroelectronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - odniesienie napięcia |
| Opis | IC VREF SERIES 1% 8MINISO |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TSM1011AIST Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TSM1011AIST |
| Marka: | STMicroelectronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - odniesienie napięcia |
| Producent: | STMicroelectronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Obsolete |
| typ odniesienia: | Series |
| Typ wyjścia: | Fixed |
| napięcie - wyjście (min/stałe): | 2.545V |
| napięcie - wyjście (maks.): | - |
| prąd - wyjście: | 1 mA |
| tolerancja: | ±1% |
| współczynnik temperatury: | - |
| szum - od 0,1 Hz do 10 Hz: | - |
| szum - od 10 Hz do 10 kHz: | - |
| napięcie - wejście: | 4.5V ~ 28V |
| obecnie zaopatrzenie: | 50mA |
| prąd - katoda: | - |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-MiniSO |
| ADR06AKS-R2 | PRECISION 3.0V VOLTAGE REFERENCE | 3330 Więcej na zamówienie |
|
| TL431BCDRG4 | IC VREF SHUNT 36V 0.5% 8SOIC | 990 Więcej na zamówienie |
|
| REF03GP | 2.5V VOLTAGE REFERENCE | 31416 Więcej na zamówienie |
|
| REF3440IDBVR | IC VREF SER 4.096V 0.05% SOT23-6 | 1986 Więcej na zamówienie |
|
| LM385Z-1.2G | TWO TERMINAL VOLTAGE REFERENCE | 18611 Więcej na zamówienie |
|
| LM4040CIM3X-2.5/NOPB | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 11106 Więcej na zamówienie |
|
| TL4050C25IDBZT | IC VREF SHUNT 0.5% SOT23-3 | 1661 Więcej na zamówienie |
|
| AD588TQ/883B | VOLTAGE REFERENCE, 5V, BIPOLAR, | 2968 Więcej na zamówienie |
|
| LM285AMX-1.2 | VOLTAGE REFERENCE | 3278 Więcej na zamówienie |
|
| REF3140AIDBZTG4 | IC VREF SERIES 0.2% SOT23-3 | 959 Więcej na zamówienie |
|
| REF02EZ | IC VREF SERIES 0.3% 8CERDIP | 1300 Więcej na zamówienie |
|
| LTC6655CHMS8-2.5#TRPBF | IC VREF SERIES 0.05% 8MSOP | 1172 Więcej na zamówienie |
|
| LM4040D25IDBZT | IC VREF SHUNT 1% SOT23-3 | 1239 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10984 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.11000 | $1.11 |
| 4000 | $0.53424 | $2136.96 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.