Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | DS1236AS-5+ |
| LIXINC Part # | DS1236AS-5+ |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - przełożeni |
| Opis | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | DS1236AS-5+ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | DS1236AS-5+ |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - przełożeni |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | MicroManager |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Battery Backup Circuit |
| liczba monitorowanych napięć: | 1 |
| napięcie - próg: | 4.62V |
| wyjście: | Open Drain, Push-Pull |
| Resetowanie: | Active High/Active Low |
| zresetować limit czasu: | 25ms Minimum |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 16-SOIC |
| MAX6384LT28D4+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6UDFN | 949 Więcej na zamówienie |
|
| ADM6315-44D3ART-RL | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 866 Więcej na zamówienie |
|
| S-1000C25-I4T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 897 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6710NUT+ | IC SUPERVISOR 4 CHANNEL SOT23-6 | 829 Więcej na zamówienie |
|
| MN13821SDP | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL MINI-3DC | 932 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6773BTALD4+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TDFN | 912 Więcej na zamówienie |
|
| CAT1832L | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP | 871 Więcej na zamówienie |
|
| ADM1060ARUCS0300R7 | IC SUPERVISOR 7 CHANNEL 28TSSOP | 870 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6326XR27-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 954 Więcej na zamówienie |
|
| MAX16074RS16D1+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4UCSP | 978 Więcej na zamówienie |
|
| S-80923CNPF-G8TTFG | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 926 Więcej na zamówienie |
|
| S-80853CLY-B-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL TO92-3 | 892 Więcej na zamówienie |
|
| X5168S8-2.7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 897 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10981 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.