Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | X40031S14Z-A |
| LIXINC Part # | X40031S14Z-A |
| Producent | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - przełożeni |
| Opis | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL 14SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | X40031S14Z-A Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | X40031S14Z-A |
| Marka: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - przełożeni |
| Producent: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| typ: | Multi-Voltage Supervisor |
| liczba monitorowanych napięć: | 3 |
| napięcie - próg: | 1.8V, 2.9V, 4.6V |
| wyjście: | Open Drain or Open Collector |
| Resetowanie: | Active Low |
| zresetować limit czasu: | Adjustable/Selectable |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 14-SOIC |
| ZSM380GTC | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT223 | 949 Więcej na zamówienie |
|
| MAX16082XR38W+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 841 Więcej na zamówienie |
|
| MIC811LU TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143 | 951 Więcej na zamówienie |
|
| MAX16062CTG+ | IC SUPERVISOR 8 CHANNEL 24TQFN | 909 Więcej na zamówienie |
|
| SM72240MFX-3.08/NOPB | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 820 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6702AYKA+T | IC SUPERVISOR 3 CHANNEL SOT23-8 | 981 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6386XS16D3-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 950 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2960HDC-2 | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL 8DFN | 832 Więcej na zamówienie |
|
| XC6109N10ANR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SSOT24 | 851 Więcej na zamówienie |
|
| MAX16072RS24D0+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4UCSP | 916 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2935CDC-2 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DFN | 956 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6865UK32D6L+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 838 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6320PUK29DX+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 933 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10858 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.