Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | XC6118C43BMR-G |
| LIXINC Part # | XC6118C43BMR-G |
| Producent | Torex Semiconductor Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - przełożeni |
| Opis | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | XC6118C43BMR-G Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | XC6118C43BMR-G |
| Marka: | Torex Semiconductor Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - przełożeni |
| Producent: | Torex Semiconductor Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ: | Voltage Detector |
| liczba monitorowanych napięć: | 1 |
| napięcie - próg: | 4.3V |
| wyjście: | Push-Pull, Totem Pole |
| Resetowanie: | Active Low |
| zresetować limit czasu: | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-25 |
| DS1819CR-10-U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1429 Więcej na zamówienie |
|
| XC6123C747MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 899 Więcej na zamówienie |
|
| XC6122C447MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 945 Więcej na zamówienie |
|
| R3114K081A-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4DFN | 856 Więcej na zamówienie |
|
| XC6122C435ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 873 Więcej na zamówienie |
|
| S-80159BLPF-JFKTFU | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 952 Więcej na zamówienie |
|
| XC6122E542ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 858 Więcej na zamówienie |
|
| ADM8690ARNZ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 1077 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6424UK46+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 1994 Więcej na zamówienie |
|
| R3116Q171C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 986 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6336US20D3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 2136 Więcej na zamówienie |
|
| CAT1022YI-30-GT3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8TSSOP | 828 Więcej na zamówienie |
|
| S-80819CLMC-B6ET2U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 890 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10819 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.28896 | $0.28896 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.