Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | S-80143BLPF-JE4TFU |
| LIXINC Part # | S-80143BLPF-JE4TFU |
| Producent | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - przełożeni |
| Opis | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | S-80143BLPF-JE4TFU Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | S-80143BLPF-JE4TFU |
| Marka: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - przełożeni |
| Producent: | ABLIC U.S.A. Inc. |
| seria: | S-801 |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ: | Voltage Detector |
| liczba monitorowanych napięć: | 1 |
| napięcie - próg: | 4.3V |
| wyjście: | Push-Pull, Totem Pole |
| Resetowanie: | Active Low |
| zresetować limit czasu: | 65ms Minimum |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 4-SMD, Flat Leads |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SNT-4A |
| BU4334F-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 4SOP | 971 Więcej na zamówienie |
|
| XC6122A534MR-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT25 | 814 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6326XR24+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 3453 Więcej na zamówienie |
|
| ASM810SEURF-T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-3 | 18918 Więcej na zamówienie |
|
| MCP1316MT-30HE/OT | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 | 3616 Więcej na zamówienie |
|
| NCV305LSQ23T1G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 78974 Więcej na zamówienie |
|
| R3111Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 423975 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6394US317D2/V+T | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT143-4 | 18304 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6468XS22D3 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-4 | 1804 Więcej na zamówienie |
|
| R3112Q301C-TR-FE | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 852 Więcej na zamówienie |
|
| ADM1817-20AKS-RL7 | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC70-3 | 27857 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6389XS44D3+T | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SC70-4 | 132440891 Więcej na zamówienie |
|
| MAX6351UVUT+ | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-6 | 3312 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10815 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29192 | $0.29192 |
| 5000 | $0.28599 | $1429.95 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.