Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | R3116N401A-TR-FE |
| LIXINC Part # | R3116N401A-TR-FE |
| Producent | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - przełożeni |
| Opis | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SOT23-5 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | R3116N401A-TR-FE Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | R3116N401A-TR-FE |
| Marka: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - przełożeni |
| Producent: | RICOH Electronic Devices Co., LTD. |
| seria: | R3116x |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| typ: | Voltage Detector |
| liczba monitorowanych napięć: | 1 |
| napięcie - próg: | 4V |
| wyjście: | Open Drain or Open Collector |
| Resetowanie: | Active Low |
| zresetować limit czasu: | 85ms Minimum |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-23-5 |
| S-1000N17-I4T1U | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 1022 Więcej na zamówienie |
|
| MAX698CPA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8DIP | 575782 Więcej na zamówienie |
|
| S-80150ANPF-JDBTFU | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SNT-4A | 966 Więcej na zamówienie |
|
| HIP6502CB-T | IC SUP (CONT FACTORY FOR TECH) | 1987 Więcej na zamówienie |
|
| BD5249FVE-TR | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 5VSOF | 800 Więcej na zamówienie |
|
| MAX691CPE+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16DIP | 759190 Więcej na zamówienie |
|
| MAX818MCSA+ | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 8SOIC | 512017 Więcej na zamówienie |
|
| ADM693AR-REEL | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 16SOIC | 5370 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2774L-23YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 3976 Więcej na zamówienie |
|
| S-80813CLNB-B7RT2G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL SC82AB | 896 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2774N-25YM5-TR | IC SUPERVISOR 2 CHANNEL SOT23-5 | 877 Więcej na zamówienie |
|
| XC6123A542ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 870 Więcej na zamówienie |
|
| XC6123A442ER-G | IC SUPERVISOR 1 CHANNEL 6USPC | 939 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10843 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.29203 | $0.29203 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.