Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | MAX34440ETLA1+T |
| LIXINC Part # | MAX34440ETLA1+T |
| Producent | Maxim Integrated |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - sterowniki zasilaczy, monitory |
| Opis | IC PS MANAGER PMBUS 6CH 40TQFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | MAX34440ETLA1+T Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | MAX34440ETLA1+T |
| Marka: | Maxim Integrated |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - sterowniki zasilaczy, monitory |
| Producent: | Maxim Integrated |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| Aplikacje: | Base Station-Networking Line Cards, Servers |
| napięcie - wejście: | - |
| napięcie zasilające: | 2.7V ~ 5.5V |
| obecnie zaopatrzenie: | 2.5 mA |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 40-WFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 40-TQFN (6x6) |
| LTC2992HDE#TRPBF | IC PWR MONITOR DUAL WIDE 16DFN | 980 Więcej na zamówienie |
|
| DS1632 | POWER-FAIL AND RESET CONTROLLER | 5895 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4151IDD-1#PBF | IC CURRENT MONITOR(12BIT) 10DFN | 991 Więcej na zamówienie |
|
| LTC3766MPUFD#PBF | IC CONTROLLER SYNCH 28QFN | 917 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2945HUD#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12QFN | 2199 Więcej na zamówienie |
|
| ISL62392CHRTZ-T | IC PWR SUPPLY CTRLR 28TQFN | 888 Więcej na zamówienie |
|
| ES1021QI | IC CTRLR HOT SWAP QFN | 994 Więcej na zamówienie |
|
| LTC2945CUD-1#TRPBF | IC POWER MONITOR I2C 12-QFN | 895 Więcej na zamówienie |
|
| TEA1892TS/1H | IC SECONDARY SIDE CTRLR 6TSOP | 3758 Więcej na zamówienie |
|
| NCV360SNT1G | IC REG OVLO 20V 5TSOP | 974 Więcej na zamówienie |
|
| SG3543N | IC POWER SUPPLY SUPERVISOR 16DIP | 9354 Więcej na zamówienie |
|
| ADM1168ASTZ-RL7 | SUPER SEQUENCER AND MONITOR WITH | 1443 Więcej na zamówienie |
|
| LT3804EFE#PBF | IC SECONDARY SIDE CTRLR 28TSSOP | 926 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10933 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.73100 | $3.731 |
| 2500 | $3.45041 | $8626.025 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.