Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LTC4269IDKD-2#PBF |
| LIXINC Part # | LTC4269IDKD-2#PBF |
| Producent | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - kontrolery zasilania przez Ethernet (poe). |
| Opis | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 32DFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LTC4269IDKD-2#PBF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LTC4269IDKD-2#PBF |
| Marka: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - kontrolery zasilania przez Ethernet (poe). |
| Producent: | LIXINC Electronics Co., Limited |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| typ: | Controller (PD), DC/DC |
| Liczba kanałów: | 1 |
| moc - maks: | 25.5 W |
| wewnętrzny przełącznik(i): | Yes |
| sens pomocniczy: | Yes |
| standardy: | 802.3at (PoE+), 802.3af (PoE) |
| napięcie zasilające: | 37.2V ~ 60V |
| obecnie zaopatrzenie: | 1.35mA (Max) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 32-WFDFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 32-DFN (7x4) |
| SI3480-A01-GMR | IC POE CNTRL 4/8 PORT 20QFN | 868 Więcej na zamówienie |
|
| NCP1082DER2G | SWITCHING CONTROLLER, CURRENT-MO | 18346 Więcej na zamówienie |
|
| LT4275BHDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 962 Więcej na zamówienie |
|
| MCZ34670EGR2 | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 20SOIC | 858 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2378DDAR | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOPWR | 24638 Więcej na zamówienie |
|
| LT4294HDD#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 10DFN | 923 Więcej na zamówienie |
|
| NCP1092DBRG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8TSSOP | 968 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4263IDE#TRPBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 14DFN | 4194 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4267CGN-3#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 16SSOP | 1231 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4257IDD#PBF | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8DFN | 1765 Więcej na zamówienie |
|
| SI3471A-A01-IMR | SINGLE ETHERNET PORT 90W 802.3BT | 987 Więcej na zamówienie |
|
| NCP1090DG | IC POE CNTRL 1 CHANNEL 8SOIC | 2210988 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2388RTQT | IC POE CNTRL 8 CHANNEL 56QFN | 920 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10988 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $4.75474 | $4.75474 |
| 208 | $4.59938 | $956.67104 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.