Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ZNBG2000X10TC |
| LIXINC Part # | ZNBG2000X10TC |
| Producent | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - zarządzanie energią - specjalistyczne |
| Opis | IC GENERATOR 2BIAS 2.2V 10-MSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ZNBG2000X10TC Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ZNBG2000X10TC |
| Marka: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - zarządzanie energią - specjalistyczne |
| Producent: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| Aplikacje: | Bias Controller |
| obecnie zaopatrzenie: | 24mA |
| napięcie zasilające: | 5V ~ 12V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 80°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-MSOP |
| PT8A3234PE | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 883 Więcej na zamówienie |
|
| WM8326GEFL00E/RV | IC REG BUCK 81QFN | 935 Więcej na zamówienie |
|
| AS3709-BQFM-02 | IC REGULATOR 32QFN | 846 Więcej na zamówienie |
|
| MAX16922ATPG/V+ | IC DCDC CONV STPDN DL LDO 20TQFN | 984 Więcej na zamówienie |
|
| PT8A3270PEX | HEATER CONTROLLER DIP-8 | 849 Więcej na zamówienie |
|
| LP3906SQ-TKXII/NOPB | IC REG BUCK/LDO DUAL 1.5A 300MA | 886 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5043ETN+T | IC PWR W/MOSFET HS 56-TQFN | 880 Więcej na zamówienie |
|
| MC34PF8100CGEP | IC POWER MANAGEMENT I.MX8QM | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| PACVGA200QR | VGA PORT COMPANION 75OHM 24QSOP | 972 Więcej na zamówienie |
|
| MAX17014AETM+T | IC PWR SUPPLY MULT-OUTP 48TQFN | 5852 Więcej na zamówienie |
|
| ISL97522IRZ-TK | IC SUPPLY CTRL 4CH TFT-LCD 38QFN | 982 Więcej na zamówienie |
|
| AT73C213 | IC PWR MGMT FOR MOBILES 32QFN | 984 Więcej na zamówienie |
|
| U6803B-MFP | IC DRIVER TRPL THERMAL MON 8SOIC | 955 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10918 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.