Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AP2822CKTR-G1 |
| LIXINC Part # | AP2822CKTR-G1 |
| Producent | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - przełączniki dystrybucji zasilania, sterowniki obciążenia |
| Opis | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-5 |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AP2822CKTR-G1 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AP2822CKTR-G1 |
| Marka: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - przełączniki dystrybucji zasilania, sterowniki obciążenia |
| Producent: | Zetex Semiconductors (Diodes Inc.) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Not For New Designs |
| typ przełącznika: | USB Switch |
| liczba wyjść: | 1 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 1:1 |
| konfiguracja wyjścia: | High Side |
| Typ wyjścia: | N-Channel |
| interfejs: | On/Off |
| napięcie - obciążenie: | 2.7V ~ 5.5V |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | Not Required |
| prąd - wyjście (maks.): | 1A |
| rds na (typ): | 85mOhm |
| typ wejścia: | Non-Inverting |
| cechy: | Status Flag |
| ochrona przed awarią: | Current Limiting (Fixed), Over Temperature, Reverse Current, UVLO |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| pakiet urządzeń dostawcy: | SOT-23-5 |
| opakowanie / etui: | SC-74A, SOT-753 |
| SIP32460DB-T2-GE1 | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 4WCSP | 862 Więcej na zamówienie |
|
| ISO8200BQTR | IC PWR DRIVER 1:1 32TFQFPN | 963 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2021DRG4 | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC | 829 Więcej na zamówienie |
|
| RT9728BHGE | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 SOT23-6 | 17037 Więcej na zamówienie |
|
| L9733CN | IC PWR DRVR N-CHAN 1:8 PWRSSO28 | 991 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1694EUB+T | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 10UMAX | 13357 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2216DAPR | POWER SUPPLY CIRCUIT, FIXED | 16140 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2097D | TPS2097 0.3A 2.7 TO 5.5V QUAD 4 | 2038 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2548-1YM-TR | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC | 993 Więcej na zamówienie |
|
| TPS22916CLYFPR | IC PWR SWITCH P-CHAN 1:1 4DSBGA | 2719 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2055ADR | TPS2055A 0.345A, 2.7-5.5V SINGLE | 203205 Więcej na zamówienie |
|
| ITS4142NHUMA1 | IC PWR SWTCH N-CHAN 1:1 SOT223-4 | 2284 Więcej na zamówienie |
|
| MAX14914ATE+T | IC PWR SWITCH 1:1 16TQFN | 3430 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 18894 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.11334 | $0.11334 |
| 3000 | $0.11334 | $340.02 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.