Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | TPS2500DRCR |
| LIXINC Part # | TPS2500DRCR |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - przełączniki dystrybucji zasilania, sterowniki obciążenia |
| Opis | IC PWR SWITCH N/P-CH 1:2 10VSON |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | TPS2500DRCR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | TPS2500DRCR |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - przełączniki dystrybucji zasilania, sterowniki obciążenia |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ przełącznika: | USB Switch |
| liczba wyjść: | 2 |
| stosunek - wejście: wyjście: | 1:2 |
| konfiguracja wyjścia: | High Side or Low Side |
| Typ wyjścia: | N/P-Channel |
| interfejs: | Logic |
| napięcie - obciążenie: | 1.8V ~ 5.25V |
| napięcie - zasilanie (vcc/vdd): | Not Required |
| prąd - wyjście (maks.): | 1.4A |
| rds na (typ): | 80mOhm |
| typ wejścia: | Non-Inverting |
| cechy: | Boost Converter, Status Flag |
| ochrona przed awarią: | Current Limiting (Adjustable), Over Temperature, UVLO |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-VSON (3x3) |
| opakowanie / etui: | 10-VFDFN Exposed Pad |
| MIC2566-0BM | CARDBUS POWER CONTROLLER | 1923 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2061CDGNR | TPS2061C SINGLE CHANNEL, CURRENT | 113459 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2067DRG4 | IC PWR SWTCH N-CH 1:2/1:1 16SOIC | 831 Więcej na zamówienie |
|
| TND314S-TL-E | INVERTER AND BUFFER DRIVER | 20940 Więcej na zamówienie |
|
| GLF71325 | 4A NANO POWER LOAD SWITCH | 6924 Więcej na zamówienie |
|
| BTS500251TADATMA2 | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 TO263-7 | 1444 Więcej na zamówienie |
|
| TBD62003AFWG,EL | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 16SOP | 821 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2065DBVT | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-5 | 2975 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2552DDBVT | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 SOT23-6 | 960 Więcej na zamówienie |
|
| TBD62786APG | IC PWR DRIVER P-CHAN 1:1 18DIP | 1184 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2033DR | IC PWR SWITCH N-CHAN 1:1 8SOIC | 3761 Więcej na zamówienie |
|
| AP2311SN-7 | IC PWR SWITCH P-CH 1:1 6DFN2020 | 928 Więcej na zamówienie |
|
| AUIPS7091S | BUFFER/INVERTER BASED PERIPHERAL | 6976 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10830 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.97000 | $1.97 |
| 3000 | $1.40448 | $4213.44 |
| 6000 | $1.35168 | $8110.08 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.