Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | ISL6730BFUZ |
| LIXINC Part # | ISL6730BFUZ |
| Producent | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - pfc (korekcja współczynnika mocy) |
| Opis | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | ISL6730BFUZ Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | ISL6730BFUZ |
| Marka: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - pfc (korekcja współczynnika mocy) |
| Producent: | Intersil (Renesas Electronics America) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| tryb: | Continuous Conduction (CCM) |
| częstotliwość - przełączanie: | 64kHz |
| prąd - uruchomienie: | 106 µA |
| napięcie zasilające: | 15V ~ 20V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-MSOP |
| UC2854BQ | 1.5A, 120KHZ BIPOLAR, PQCC20 | 6001 Więcej na zamówienie |
|
| LT1248CS#TRPBF | IC PFC CTR AVERAGE 300KHZ 16SOIC | 919 Więcej na zamówienie |
|
| UCC2819APWR | UCC2819A BICMOS POWER FACTOR PRE | 2320 Więcej na zamówienie |
|
| UCC2818MDREP | IC PFC CTR AVERAGE 220KHZ 16SOIC | 2805 Więcej na zamówienie |
|
| L4981BD | IC PFC CTR AVER CURR 100KHZ 20SO | 1635 Więcej na zamówienie |
|
| L6563ATR | IC PFC CTRLR TRANSITION 14SO | 982 Więcej na zamówienie |
|
| UC2852N | UC2852 HIGH POWER-FACTOR PRE-REG | 6489 Więcej na zamówienie |
|
| NCP1910A65DWR2G | POWER FACTOR CONTROLLER, CURRENT | 2920 Więcej na zamówienie |
|
| UC3854NG4 | UC3854 HIGH POWER FACTOR PRE-REG | 875 Więcej na zamówienie |
|
| UCC28516DW | UCC28516 ADVANCED PFC/PWM COMBIN | 17273 Więcej na zamówienie |
|
| ISL6730BFUZ-T | IC PFC CTRLR CCM 64KHZ 10MSOP | 975 Więcej na zamówienie |
|
| PFS7525H | IC PFC CTRLR CCM 123KHZ 16ESIP | 917 Więcej na zamówienie |
|
| TEA19162T/2J | IC PFC CTRLR DCM 134KHZ 8SO | 805 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10887 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.35270 | $1.3527 |
| 1960 | $1.30297 | $2553.8212 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.