Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LV8549M-TLM-H |
| LIXINC Part # | LV8549M-TLM-H |
| Producent | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - sterowniki silników, sterowniki |
| Opis | IC MTR DRVR BIPOLAR 4-16V 10MFPS |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LV8549M-TLM-H Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LV8549M-TLM-H |
| Marka: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - sterowniki silników, sterowniki |
| Producent: | Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Obsolete |
| typ silnika - krokowy: | Bipolar |
| typ silnika - ac, dc: | - |
| funkcjonować: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| konfiguracja wyjścia: | Half Bridge (4) |
| interfejs: | Parallel |
| technologia: | Bi-CMOS |
| rozdzielczość kroku: | - |
| Aplikacje: | General Purpose |
| prąd - wyjście: | 1A |
| napięcie zasilające: | 4V ~ 16V |
| napięcie - obciążenie: | 4V ~ 16V |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-LSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-MFPS |
| BA6247 | IC MOTOR DRIVER 8V-18V 10HSIP | 905 Więcej na zamówienie |
|
| LV8827LF-TLM-H | IC MOTOR DRIVER 8V-35V 24VQFN | 835 Więcej na zamówienie |
|
| TMC4331A-LA | IC MOTOR DRIVER 32QFN | 906 Więcej na zamówienie |
|
| UC3625NG4 | IC MOTOR DRIVER 10V-18V 28DIP | 998 Więcej na zamówienie |
|
| A3959SLBTR | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 24SOIC | 933 Więcej na zamówienie |
|
| A3955SLBTR | IC MTR DRV BIPLR 4.5-5.5V 16SOIC | 920 Więcej na zamówienie |
|
| A3932SLDTR-T | IC MOTOR DRIVER 18V-50V 38TSSOP | 819 Więcej na zamówienie |
|
| U209B-MFPG3 | IC MOTOR DRIVER 13V-16.8V 16SO | 901 Więcej na zamówienie |
|
| TMC4671-ES | IC MOTOR DRIVER MULTIPHASE 76QFN | 805 Więcej na zamówienie |
|
| TMC5160-TA | IC MTR DRVR BIPOLAR 8-60V 48TQFP | 975 Więcej na zamówienie |
|
| DRV3210QPHPRQ1 | IC MTR DRIVER 5.3V-28.5V 48HTQFP | 835 Więcej na zamówienie |
|
| NCP5426SN13T1 | IC MOTOR DRIVER 12V 5TSOP | 896 Więcej na zamówienie |
|
| LM628N-6/NOPB | IC MOTOR DRIVER 4.5V-5.5V 28DIP | 816 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10942 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.