Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SS30-E |
| LIXINC Part # | SS30-E |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - sterowniki silników, sterowniki |
| Opis | FAN MOTOR DRIVER |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SS30-E Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SS30-E |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - sterowniki silników, sterowniki |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| typ silnika - krokowy: | - |
| typ silnika - ac, dc: | Brushless DC (BLDC) |
| funkcjonować: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| konfiguracja wyjścia: | Half Bridge (3) |
| interfejs: | PWM |
| technologia: | Bi-CMOS |
| rozdzielczość kroku: | - |
| Aplikacje: | Fan Motor Driver |
| prąd - wyjście: | 700mA |
| napięcie zasilające: | 2.2V ~ 6V |
| napięcie - obciążenie: | 2.2V ~ 6V |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 95°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 20-WFQFN |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 20-VCT (3x3) |
| DRV8889QPWPRQ1 | AUTOMOTIVE STEPPER DRIVER | 1878 Więcej na zamówienie |
|
| L9958 | IC MTRDRV BIPLR 4.5-5.5V 20PWRSO | 1093 Więcej na zamówienie |
|
| MTD6501D-LC1 | IC MOTOR DRIVER 2V-14V 10MSOP | 965 Więcej na zamówienie |
|
| IRSM836-024MA | IC MTR DRIVER 13.5V-16.5V 36PQFN | 1389 Więcej na zamówienie |
|
| L6482HTR | IC MTR DRV BIPLR 3.3/5V 38HTSSOP | 1639 Więcej na zamówienie |
|
| IRMCF343TR | IC MOTOR DRIVER 64MQFP | 916 Więcej na zamówienie |
|
| TB9101FNG,EL | 2 CHANNEL H-BRIDGE DRIVER FOR DC | 2870 Więcej na zamówienie |
|
| LV8406T-MPB-E | 2CH FORWARD/REVERSE MOTOR DRIVER | 2211 Więcej na zamówienie |
|
| BD6792FM-E2 | IC MOTOR DRIVER 18V-30V 28HSOP | 922 Więcej na zamówienie |
|
| STK5C4-330J1-1-E | IC MOTOR DRIVER | 78918 Więcej na zamówienie |
|
| TMC2660C-PA | IC MTR DRV BIPOLAR 3.3-5V 44PQFP | 2055 Więcej na zamówienie |
|
| AMIS30512C5122RG | IC MTR DRVR BIPOLAR 6-30V 24SOIC | 934 Więcej na zamówienie |
|
| TMC2202-WA-T | IC MTR DRV BIPOLAR 5.5-36V 32QFN | 951 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 13337 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.34000 | $1.34 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.