Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | IRSM836-035MATR |
| LIXINC Part # | IRSM836-035MATR |
| Producent | Rochester Electronics |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - sterowniki silników, sterowniki |
| Opis | IRSM836 - INTELLIGENT POWER MODU |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | IRSM836-035MATR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | IRSM836-035MATR |
| Marka: | Rochester Electronics |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - sterowniki silników, sterowniki |
| Producent: | Rochester Electronics |
| seria: | - |
| pakiet: | Bulk |
| stan części: | Active |
| typ silnika - krokowy: | - |
| typ silnika - ac, dc: | AC, Synchronous |
| funkcjonować: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| konfiguracja wyjścia: | Half Bridge (3) |
| interfejs: | Parallel |
| technologia: | UMOS |
| rozdzielczość kroku: | - |
| Aplikacje: | Appliance |
| prąd - wyjście: | 3A |
| napięcie zasilające: | 13.5V ~ 16.5V |
| napięcie - obciążenie: | 400V (Max) |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 36-PowerVQFN |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 36-PQFN (12x12) |
| DRV8353RHRGZR | IC MTR DRV MULTIPHAS 6-95V 48QFN | 893 Więcej na zamówienie |
|
| L6470HTR | IC MTR DRV BIPLR 3.3/5V 28HTSSOP | 14405 Więcej na zamówienie |
|
| TPIC2060ADFDRG4 | IC MOTOR DRVR 3.3/5/12V 56HTSSOP | 984 Więcej na zamówienie |
|
| IMC101TT038XUMA1 | IC MOTOR DRIVER 3V-5.5V TSSOP-38 | 2810 Więcej na zamówienie |
|
| A5984GLPTR-T | IC MTR DRV BIPOLAR 8-40V 24TSSOP | 965 Więcej na zamówienie |
|
| BU24024GU-E2 | IC MTR DRV BIPLR 2.7-3.6V 85VCSP | 3331 Więcej na zamówienie |
|
| MC34GD3000EPR2 | IC MOTOR DRIVER 6V-58V 56QFN | 895 Więcej na zamówienie |
|
| LB11847-E | MOTION CONTROL ELECTRONIC | 1411 Więcej na zamówienie |
|
| MP6508GF | IC MTR DRV BIPLR 2.7-18V 16TSSOP | 945814 Więcej na zamówienie |
|
| L99H01XP | IC MOTOR DRVR 6V-28V 36POWERSSO | 838 Więcej na zamówienie |
|
| ZXBM2004Q16TC | IC MOTOR DRIVER 4.7V-18V 16QSOP | 973 Więcej na zamówienie |
|
| MCP8025T-115E/MP | IC MOTOR DRIVER 6V-19V 40QFN | 938 Więcej na zamówienie |
|
| E-L6258EX | IC MOTOR DRIVER BIPLR 36POWERSO | 880 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 12564 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $3.13000 | $3.13 |
| 2000 | $3.13000 | $6260 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.