Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LC5225S |
| LIXINC Part # | LC5225S |
| Producent | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - sterowniki led |
| Opis | IC LED DRVR OFFL DIM 400MA 8SOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LC5225S Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LC5225S |
| Marka: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - sterowniki led |
| Producent: | Sanken Electric Co., Ltd. |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Not For New Designs |
| typ: | AC DC Offline Switcher |
| topologia: | Step-Down (Buck), Step-Up (Boost) |
| wewnętrzny przełącznik(i): | Yes |
| liczba wyjść: | 1 |
| napięcie - zasilanie (min): | 25V |
| napięcie - zasilanie (maks.): | 400V |
| napięcie - wyjście: | - |
| prąd - wyjście / kanał: | 400mA |
| częstotliwość: | - |
| ściemnianie: | PWM |
| Aplikacje: | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 105°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.173", 4.40mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SOP |
| SP6686ER-L/TR | IC LED DRIVER RGLTR 400MA 10DFN | 827 Więcej na zamówienie |
|
| MPQ4425AGQB-AEC1-P | HIGH EFFICIENCY 1.5A, 36V, 2.2MH | 1312 Więcej na zamówienie |
|
| LM2791LD-L/NOPB | LED DRIVER, 2-SEGMENT, CMOS | 996 Więcej na zamówienie |
|
| MP3304CDD-LF-Z | IC LED DRIVER | 5816 Więcej na zamówienie |
|
| MP3307GJ-Z | 2.7V-5.5VIN, 35V, UP TO 2.2MHZ B | 3812 Więcej na zamówienie |
|
| LT3763EFE#TRPBF | IC LED DRIVER CTRLR DIM 28TSSOP | 3390 Więcej na zamówienie |
|
| MP4032-1GS | IC LED DRIVER | 855918 Więcej na zamówienie |
|
| HV9910BNG-G | IC LED DRIVER CTRLR DIM 16SOIC | 1357 Więcej na zamówienie |
|
| NCL30082B2DR2G | IC LED DVR CURR MODE 8SOIC | 18359 Więcej na zamówienie |
|
| MPQ2483ADQ-LF-Z | INDUSTRIAL GRADE, 2.5A/55V PROG | 973 Więcej na zamówienie |
|
| MAX1576ETG | WHITE LED 1X/1.5X CHARGE PUMP | 39149 Więcej na zamówienie |
|
| MP1518DJE-LF-Z | IC LED DRIVER | 3862 Więcej na zamówienie |
|
| TPS61195RUYR | IC LED DRIVER RGLTR DIM 28WQFN | 933 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10952 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.22960 | $1.2296 |
| 1000 | $1.22960 | $1229.6 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.