Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LP8556SQE-E08/NOPB |
| LIXINC Part # | LP8556SQE-E08/NOPB |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - sterowniki led |
| Opis | IC LED DRIVER RGLTR DIM 24WQFN |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LP8556SQE-E08/NOPB Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LP8556SQE-E08/NOPB |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - sterowniki led |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ: | DC DC Regulator |
| topologia: | Step-Up (Boost) |
| wewnętrzny przełącznik(i): | Yes |
| liczba wyjść: | 4 |
| napięcie - zasilanie (min): | 2.7V |
| napięcie - zasilanie (maks.): | 20V |
| napięcie - wyjście: | 16V ~ 34.5V |
| prąd - wyjście / kanał: | 25mA |
| częstotliwość: | 312kHz, 625kHz, 1250kHz |
| ściemnianie: | PWM |
| Aplikacje: | Backlight |
| temperatura robocza: | -30°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 24-WFQFN Exposed Pad |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 24-WQFN (4x4) |
| TLC5946PW | TLC5946 16-CHANNEL, 12-BIT PWM L | 4910 Więcej na zamówienie |
|
| CAT4003BTS-T3 | LED DRIVER, 3-SEGMENT, PDSO6 | 42985 Więcej na zamówienie |
|
| LM2794BL | SWITCHED CAPACITOR REGULATOR | 950 Więcej na zamówienie |
|
| RT9288AGE | IC LED DRIVER CTRLR DIM SOT23-6 | 927 Więcej na zamówienie |
|
| TPS61061YZFR | LED DRIVER, 1-SEGMENT, PBGA8 | 105921 Więcej na zamówienie |
|
| TPS92001D | IC LED DRIVER OFFL DIM 8SOIC | 1499 Więcej na zamówienie |
|
| ISL1902FAZ | LED DRIVER, PDSO24 | 880 Więcej na zamówienie |
|
| LM27964SQ-A/NOPB | LM27964 WHITE LED DRIVER SYSTEM | 11948 Więcej na zamówienie |
|
| LP5521TM/NOPB | IC LED DRIVER RGLTR DIM 20TUSMD | 824 Więcej na zamówienie |
|
| ISL97672AIRZ-TK | IC LED DRVR LOW DIMMING 20QFN | 861 Więcej na zamówienie |
|
| TLC59582RTQR | IC LED DRIVER 48CH 56QFN | 973 Więcej na zamówienie |
|
| MP3331GC-P | SINGLE CHANNEL 2A BOOST WLED DRI | 964 Więcej na zamówienie |
|
| MP3360DG-LF-P | IC LED DRIVER | 839 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10932 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $1.78452 | $1.78452 |
| 250 | $1.78452 | $446.13 |
| 500 | $1.56146 | $780.73 |
| 1250 | $1.29377 | $1617.2125 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.