Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | LM25069PMM-1/NOPB |
| LIXINC Part # | LM25069PMM-1/NOPB |
| Producent | Texas Instruments |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - kontrolery typu hot swap |
| Opis | IC HOT SWAP CTRLR GP 10VSSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | LM25069PMM-1/NOPB Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | LM25069PMM-1/NOPB |
| Marka: | Texas Instruments |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - kontrolery typu hot swap |
| Producent: | Texas Instruments |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| stan części: | Active |
| typ: | Hot Swap Controller |
| Liczba kanałów: | 1 |
| wewnętrzny przełącznik(i): | No |
| Aplikacje: | General Purpose |
| cechy: | Latched Fault |
| programowalne funkcje: | Current Limit, Fault Timeout, OVP, UVLO |
| napięcie zasilające: | 2.9V ~ 17V |
| prąd - wyjście (maks.): | - |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C |
| obecnie zaopatrzenie: | 1.6 mA |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 10-VSSOP |
| LTC4228CGN-1#PBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 28SSOP | 987 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2398DGKG4 | TPS2398 -48V HOT SWAP CONTROLLER | 1019 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5929DEEG+ | HOT-SWAP CONTROLLER | 1474 Więcej na zamówienie |
|
| ISL6115AIBZ-T | IC HOT SWAP CTRLR GP 8SOIC | 847 Więcej na zamówienie |
|
| TPS2342PFP | POWER SUPPLY CIRCUIT, ADJ | 2241 Więcej na zamówienie |
|
| LTC1647-1IS8#TRPBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 8SOIC | 963 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4224IDDB-1#TRMPBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 10DFN | 1234 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5977BETP+ | MAX5977 1V TO 16V, SINGLE-CHANNE | 4742 Więcej na zamówienie |
|
| MIC2588-1YM-TR | IC HOT SWAP CTRLR -48V 8SOIC | 1663 Więcej na zamówienie |
|
| HIP1011BCBZA | POWER SUPPLY CIRCUIT, ADJ | 1677 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4242IUHF#TRPBF | IC HOT SWAP CTRLR PCI EXP 38QFN | 821 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4252BIMS-1#PBF | IC HOT SWAP CTRLR -48V 10MSOP | 1030 Więcej na zamówienie |
|
| LTC4234IWHH#PBF | IC HOT SWAP CTRLR GP 38QFN | 1080 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 11963 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.95000 | $2.95 |
| 1000 | $1.36590 | $1365.9 |
| 2000 | $1.27170 | $2543.4 |
| 5000 | $1.22460 | $6123 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.