Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | SC1205CSTRT |
| LIXINC Part # | SC1205CSTRT |
| Producent | Semtech |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - sterowniki bramek |
| Opis | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SO |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | SC1205CSTRT Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | SC1205CSTRT |
| Marka: | Semtech |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - sterowniki bramek |
| Producent: | Semtech |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| konfiguracja sterowana: | Half-Bridge |
| typ kanału: | Synchronous |
| liczba kierowców: | 2 |
| rodzaj bramy: | N-Channel MOSFET |
| napięcie zasilające: | 4.15V ~ 6V |
| napięcie logiczne - vil, vih: | 0.8V, 2V |
| prąd - moc szczytowa (źródło, ujście): | 3A, 3A |
| typ wejścia: | Non-Inverting |
| napięcie po stronie wysokiego - max (bootstrap): | 25 V |
| czas narastania / opadania (typ): | 14ns, 12ns |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 125°C (TJ) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-SO |
| IXDN502D1T/R | IC GATE DRVR LOW-SIDE 6DFN | 883 Więcej na zamówienie |
|
| IRS2332DJTRPBF | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 44PLCC | 874 Więcej na zamówienie |
|
| LM5111-1MY | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8MSOP | 907 Więcej na zamówienie |
|
| TC4431EJA | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 8CERDIP | 837 Więcej na zamówienie |
|
| IR2106STR | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 965 Więcej na zamówienie |
|
| IRS21953SPBF | IC GATE DRVR HALF BRD/LOW 16SOIC | 927 Więcej na zamówienie |
|
| MIC4424BM | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 930 Więcej na zamówienie |
|
| IR2112-1PBF | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 14DIP | 806 Więcej na zamówienie |
|
| HIP6602ACBT-T | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 3376 Więcej na zamówienie |
|
| NCV75215DB001R2G | NCV75215DB001R2G | 840 Więcej na zamówienie |
|
| NCP51820AMNTWG | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE HI SPD | 4361 Więcej na zamówienie |
|
| IGD616 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE MODULE | 903 Więcej na zamówienie |
|
| ISL78444AVEZ | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 14HTSSOP | 804 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10999 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.