Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | IRS2106PBF |
| LIXINC Part # | IRS2106PBF |
| Producent | IR (Infineon Technologies) |
| Kategoria | obwody scalone › pmic - sterowniki bramek |
| Opis | IC GATE DRV HI-SIDE/LO-SIDE 8DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | IRS2106PBF Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | IRS2106PBF |
| Marka: | IR (Infineon Technologies) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pmic - sterowniki bramek |
| Producent: | IR (Infineon Technologies) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Active |
| konfiguracja sterowana: | High-Side or Low-Side |
| typ kanału: | Independent |
| liczba kierowców: | 2 |
| rodzaj bramy: | IGBT, N-Channel MOSFET |
| napięcie zasilające: | 10V ~ 20V |
| napięcie logiczne - vil, vih: | 0.8V, 2.5V |
| prąd - moc szczytowa (źródło, ujście): | 290mA, 600mA |
| typ wejścia: | Non-Inverting |
| napięcie po stronie wysokiego - max (bootstrap): | 600 V |
| czas narastania / opadania (typ): | 100ns, 35ns |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 8-PDIP |
| LM5100CSD/NOPB | HALF BRIDGE BASED MOSFET DRIVER | 805 Więcej na zamówienie |
|
| TC4626EOE713 | IC GATE DRVR HI/LOW SIDE 16SOIC | 857 Więcej na zamówienie |
|
| FAN3227CMX | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 14173436 Więcej na zamówienie |
|
| 2DMB51008CC | GATE DRIVER (+15V,-10V) | 1111 Więcej na zamówienie |
|
| MAX5055BASA+ | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8SOIC | 5629 Więcej na zamówienie |
|
| BD16952EFV-ME2 | IC GATE DRVR HALF-BRIDG 24HTSSOP | 8627 Więcej na zamówienie |
|
| IR2125STRPBF | IC GATE DRVR HIGH-SIDE 16SOIC | 2277 Więcej na zamówienie |
|
| LM5104M-TI | HALF BRIDGE BASED PERIPHERAL DRI | 2895 Więcej na zamówienie |
|
| IRS21091STRPBF | IRS21091 - GATE DRIVER | 2243 Więcej na zamówienie |
|
| FAN7383MX | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 14SOP | 932 Więcej na zamówienie |
|
| LM5107MAX/NOPB | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 1259810819 Więcej na zamówienie |
|
| TC426MJA | IC GATE DRVR LOW-SIDE 8CERDIP | 1006 Więcej na zamówienie |
|
| TPS28225TDRQ1 | IC GATE DRVR HALF-BRIDGE 8SOIC | 3264 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10894 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $2.42000 | $2.42 |
| 10 | $2.17136 | $21.7136 |
| 100 | $1.74515 | $174.515 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.