Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AT49F008AT-90RI |
| LIXINC Part # | AT49F008AT-90RI |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 44SOIC |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AT49F008AT-90RI Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AT49F008AT-90RI |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| rodzaj pamięci: | Non-Volatile |
| formacie pamięci: | FLASH |
| technologia: | FLASH |
| rozmiar pamięci: | 8Mb (1M x 8, 512K x 16) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | - |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 50µs |
| czas dostępu: | 90 ns |
| napięcie zasilające: | 4.5V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TC) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 44-SOIC (0.525", 13.34mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 44-SOIC |
| MT35XL256ABA2G12-0AAT | IC FLASH 256MBIT XCCELA 24TPBGA | 857 Więcej na zamówienie |
|
| MT46H32M32LFCG-6 IT:A TR | IC DRAM 1GBIT PARALLEL 152VFBGA | 916 Więcej na zamówienie |
|
| MT53D1G32D4NQ-062 WT ES:D | LPDDR4 32G 1GX32 FBGA QDP | 897 Więcej na zamówienie |
|
| MT53B1DBNP-DC | IC DRAM 200WFBGA | 960 Więcej na zamówienie |
|
| 7024S17JI8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 847 Więcej na zamówienie |
|
| MT53D768M64D8SQ-053 WT ES:E TR | IC DRAM 48GBIT 1866MHZ 556VFBGA | 905 Więcej na zamówienie |
|
| S99-50263 | IC FLASH NOR | 920 Więcej na zamówienie |
|
| 7050S25PQF | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 132PQFP | 923 Więcej na zamówienie |
|
| MT29F1T08CLHBBG1-3R:B | IC MLC 128GX8 272VBGA | 896 Więcej na zamówienie |
|
| MT29C4G48MAZAPAKD-5 IT TR | IC FLASH RAM 4GBIT PAR 137TFBGA | 886 Więcej na zamówienie |
|
| S29GL064S90BHA043 | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48FBGA | 851 Więcej na zamówienie |
|
| M58LR128KT85ZB6E | IC FLASH 128MBIT PAR 56VFBGA | 841 Więcej na zamówienie |
|
| EDFA364A3MA-GD-F-R TR | IC DRAM 16GBIT PARALLEL 800MHZ | 997 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10866 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.