Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | EM6HE08EW3F-10IH |
| LIXINC Part # | EM6HE08EW3F-10IH |
| Producent | Etron Technology |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 78FBGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | EM6HE08EW3F-10IH Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | EM6HE08EW3F-10IH |
| Marka: | Etron Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Etron Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Active |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | DRAM |
| technologia: | SDRAM - DDR3L |
| rozmiar pamięci: | 4Gb (512M x 8) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | 933 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 15ns |
| czas dostępu: | 20 ns |
| napięcie zasilające: | 1.283V ~ 1.45V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 95°C (TC) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 78-TFBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 78-FBGA (9x10.6) |
| AK93C95AF | IC EEPROM 32KBIT SPI 8SOP | 897 Więcej na zamówienie |
|
| MT29F2T08CUCBBK9-37ES:B | IC FLASH 2TB PARALLEL 267MHZ | 906 Więcej na zamówienie |
|
| 71V30S25TFI8 | IC SRAM 8KBIT PARALLEL 64TQFP | 861 Więcej na zamówienie |
|
| CAT25640VI-GT3E | IC EEPROM 64KBIT SPI 8SOIC | 961 Więcej na zamówienie |
|
| M58LR256KT70ZQ5F TR | IC FLASH 256MBIT PAR 88TFBGA | 969 Więcej na zamówienie |
|
| 7015S15J8/E | IC SRAM 72KBIT PARALLEL 68PLCC | 888 Więcej na zamówienie |
|
| VM29LV040B-120JC | IC MEMORY NOR | 823 Więcej na zamówienie |
|
| MT29TZZZ7D7DKLAH-107 W.9B7 | ALL IN ONE MCP 280G | 847 Więcej na zamówienie |
|
| MT29F1G16ABBEAH4:E | IC FLASH 1GBIT PARALLEL 63VFBGA | 826 Więcej na zamówienie |
|
| MT47H256M8THN-25E:M | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 63FBGA | 873 Więcej na zamówienie |
|
| CG8370AM | IC PSOC4 | 975 Więcej na zamówienie |
|
| MT41K256M16TW-17 XIT:P | IC SDRAM 4GBIT 800MHZ 96FBGA | 890 Więcej na zamówienie |
|
| W29GL128CH9C | IC FLSH 128MBIT PARALLEL 56TFBGA | 916 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10820 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.