Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | 93C46B-I/W15K |
| LIXINC Part # | 93C46B-I/W15K |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC EEPROM 1KBIT SPI 2MHZ DIE |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | 93C46B-I/W15K Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | 93C46B-I/W15K |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| rodzaj pamięci: | Non-Volatile |
| formacie pamięci: | EEPROM |
| technologia: | EEPROM |
| rozmiar pamięci: | 1Kb (64 x 16) |
| interfejs pamięci: | SPI |
| częstotliwość zegara: | 2 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 2ms |
| czas dostępu: | - |
| napięcie zasilające: | 4.5V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | Die |
| pakiet urządzeń dostawcy: | Die |
| CG7948AA | IC SRAM MICROPOWER | 903 Więcej na zamówienie |
|
| S99GL512S11TFIV20 | IC FLASH MEMORY NOR | 945 Więcej na zamówienie |
|
| M27C1001-70C6 | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 948 Więcej na zamówienie |
|
| S29PL064J70BFI120E | IC FLASH NOR 48FBGA | 897 Więcej na zamówienie |
|
| NAND16GW3B6DPA6E | IC FLSH 16GBIT PARALLEL 114LFBGA | 831 Więcej na zamówienie |
|
| MT41K256M16HA-125 V:E TR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA | 822 Więcej na zamówienie |
|
| MT51J256M32HF-70:A TR | IC RAM 8GBIT PARALLEL 170FBGA | 979 Więcej na zamówienie |
|
| 7052L25PQFI | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 132PQFP | 972 Więcej na zamówienie |
|
| CG8332AAT | IC SRAM NONVOLATILE | 891 Więcej na zamówienie |
|
| JR28F064M29EWLB TR | IC FLASH 64MBIT PARALLEL 48TSOP | 991 Więcej na zamówienie |
|
| MTFC64GAPALNA-AIT TR | EMMC 512GBIT MMC5.1 J58X AT | 980 Więcej na zamówienie |
|
| MT42L256M32D2LK-25 WT:A TR | IC DRAM 8GBIT PARALLEL 216FBGA | 889 Więcej na zamówienie |
|
| CH393-80022 | IC FLASH NOR | 936 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10947 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.