Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AT28HC64B-12TA |
| LIXINC Part # | AT28HC64B-12TA |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC EEPROM 64KBIT PARALLEL 28TSOP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AT28HC64B-12TA Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AT28HC64B-12TA |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Obsolete |
| rodzaj pamięci: | Non-Volatile |
| formacie pamięci: | EEPROM |
| technologia: | EEPROM |
| rozmiar pamięci: | 64Kb (8K x 8) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | - |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 10ms |
| czas dostępu: | 120 ns |
| napięcie zasilające: | 4.5V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TC) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 28-TSSOP (0.465", 11.80mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 28-TSOP |
| 71321LA20J8 | IC SRAM 16KBIT PARALLEL 52PLCC | 907 Więcej na zamówienie |
|
| M93S56-MN6 | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 8SO | 1000 Więcej na zamówienie |
|
| AT24C01A-10TI-2.7 | IC EEPROM 1KBIT I2C 8TSSOP | 919 Więcej na zamówienie |
|
| IS42RM32200M-6BLI-TR | IC DRAM 64MBIT PARALLEL 90TFBGA | 853 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C199C-12VC | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 825 Więcej na zamówienie |
|
| M27C4002-70C1 | IC EPROM 4MBIT PARALLEL 44PLCC | 929 Więcej na zamówienie |
|
| AT25128-10PI | IC EEPROM 128KBIT SPI 3MHZ 8DIP | 924 Więcej na zamówienie |
|
| IDT71V124SA15TY | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 879 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1380D-167AXCT | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 846 Więcej na zamówienie |
|
| AT27C512R-12PI | IC EPROM 512KBIT PARALLEL 28DIP | 897 Więcej na zamówienie |
|
| AT25256-10PI-1.8 | IC EEPROM 256KBIT SPI 8DIP | 985 Więcej na zamówienie |
|
| MT29F256G08EECDBJ4-5M:D TR | IC FLASH 256GBIT PAR 132VBGA | 807 Więcej na zamówienie |
|
| MT29F32G08AFACAWP-IT:C TR | IC FLSH 32GBIT PARALLEL 48TSOP I | 877 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10803 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.