Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | IS45VM16800H-75BLA1 |
| LIXINC Part # | IS45VM16800H-75BLA1 |
| Producent | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 54TFBGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | IS45VM16800H-75BLA1 Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | IS45VM16800H-75BLA1 |
| Marka: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| seria: | Automotive, AEC-Q100 |
| pakiet: | Tray |
| stan części: | Active |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | DRAM |
| technologia: | SDRAM - Mobile |
| rozmiar pamięci: | 128Mb (8M x 16) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | 133 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | - |
| czas dostępu: | 5.5 ns |
| napięcie zasilające: | 1.7V ~ 1.95V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 54-TFBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 54-TFBGA (8x8) |
| MT28F400B5WP-8 TET TR | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TSOP I | 974 Więcej na zamówienie |
|
| W25Q16DWSNIG TR | IC FLASH 16MBIT SPI/QUAD 8SOIC | 875 Więcej na zamówienie |
|
| CY14B256L-SZ45XIT | IC NVSRAM 256KBIT PAR 32SOIC | 867 Więcej na zamówienie |
|
| IS61NLP102418-250B3I | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 165TFBGA | 844 Więcej na zamówienie |
|
| 7024S55JI | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 84PLCC | 819 Więcej na zamówienie |
|
| MT48LC16M8A2FB-7E:G | IC DRAM 128MBIT PARALLEL 60FBGA | 962 Więcej na zamówienie |
|
| S34ML01G100BHA000 | IC FLASH 1G PARALLEL 63BGA | 811 Więcej na zamówienie |
|
| S29AL008J55TFAR23 | IC FLASH 8MBIT PARALLEL 48TSOP I | 870 Więcej na zamówienie |
|
| FM24V02-GTR | IC FRAM 256KBIT I2C 3.4MHZ 8SOIC | 878 Więcej na zamówienie |
|
| 70V05S25PF8 | IC SRAM 64KBIT PARALLEL 64TQFP | 925 Więcej na zamówienie |
|
| IDT71V416S10PHI8 | IC SRAM 4MBIT PARALLEL 44TSOP II | 914 Więcej na zamówienie |
|
| STK17T88-RF45TR | IC NVSRAM 256KBIT PAR 48SSOP | 826 Więcej na zamówienie |
|
| MT29F64G08CBHGBJ4-3RES:G TR | IC FLASH 64GBIT PARALLEL 132VBGA | 843 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10966 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.