Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | CY7C1021CV26-15VXET |
| LIXINC Part # | CY7C1021CV26-15VXET |
| Producent | Cypress Semiconductor |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44SOJ |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | CY7C1021CV26-15VXET Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | May 15 - May 19 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | CY7C1021CV26-15VXET |
| Marka: | Cypress Semiconductor |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Cypress Semiconductor |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | SRAM |
| technologia: | SRAM - Asynchronous |
| rozmiar pamięci: | 1Mb (64K x 16) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | - |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 15ns |
| czas dostępu: | 15 ns |
| napięcie zasilające: | 2.5V ~ 2.7V |
| temperatura robocza: | -40°C ~ 125°C (TA) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 44-BSOJ (0.400", 10.16mm Width) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 44-SOJ |
| M29W256GH70ZS6F TR | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA | 859 Więcej na zamówienie |
|
| AT45DB041D-SSU | IC FLASH 4MBIT SPI 66MHZ 8SOIC | 875 Więcej na zamówienie |
|
| 70V631S10PRFI8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 128TQFP | 867 Więcej na zamówienie |
|
| AT49F001-90TI | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32TSOP | 969 Więcej na zamówienie |
|
| AT27C010L-55JC | IC EPROM 1MBIT PARALLEL 32PLCC | 844 Więcej na zamówienie |
|
| IDT71V3577SA85BG8 | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 119PBGA | 958 Więcej na zamówienie |
|
| W25Q80BLSNIG TR | IC FLASH 8MBIT SPI 80MHZ 8SOIC | 842 Więcej na zamówienie |
|
| AT24C04Y1-10YI-1.8 | IC EEPROM 4KBIT I2C 400KHZ 8MAP | 902 Więcej na zamówienie |
|
| CAT24C256ZD2IGT2 | IC EEPROM 256KBIT I2C 1MHZ 8TDFN | 832 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1512LV18-250BZXC | IC SRAM 72MBIT PARALLEL 165FBGA | 838 Więcej na zamówienie |
|
| 70T659S12DR | IC SRAM 4.5MBIT PARALLEL 208PQFP | 838 Więcej na zamówienie |
|
| M29W400DB55ZE6E | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 48TFBGA | 819 Więcej na zamówienie |
|
| IDT71024S12Y8 | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 32SOJ | 835 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10851 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.