Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | IS43TR85120A-125KBL-TR |
| LIXINC Part # | IS43TR85120A-125KBL-TR |
| Producent | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 78TWBGA |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | IS43TR85120A-125KBL-TR Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | IS43TR85120A-125KBL-TR |
| Marka: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | ISSI (Integrated Silicon Solution, Inc.) |
| seria: | - |
| pakiet: | Tape & Reel (TR) |
| stan części: | Obsolete |
| rodzaj pamięci: | Volatile |
| formacie pamięci: | DRAM |
| technologia: | SDRAM - DDR3 |
| rozmiar pamięci: | 4Gb (512M x 8) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | 800 MHz |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 15ns |
| czas dostępu: | 20 ns |
| napięcie zasilające: | 1.425V ~ 1.575V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 95°C (TC) |
| typ mocowania: | Surface Mount |
| opakowanie / etui: | 78-TFBGA |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 78-TWBGA (9x10.5) |
| 7134SA35J8 | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 52PLCC | 813 Więcej na zamówienie |
|
| S29GL256P11FFIS52 | IC FLASH 256MBIT PARALLEL 64FBGA | 839 Więcej na zamówienie |
|
| 70261L15PF | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 100TQFP | 828 Więcej na zamówienie |
|
| 7015S17PF | IC SRAM 72KBIT PARALLEL 80TQFP | 864 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1383D-100AXC | IC SRAM 18MBIT PARALLEL 100TQFP | 921 Więcej na zamówienie |
|
| IDT71V256SA20YGI8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 866 Więcej na zamówienie |
|
| AT49F001-55VI | IC FLASH 1MBIT PARALLEL 32VSOP | 859 Więcej na zamówienie |
|
| MT40A256M16GE-062E IT:B TR | IC DRAM 4GBIT PARALLEL 96FBGA | 850 Więcej na zamówienie |
|
| MT49H32M18CSJ-25E:B TR | IC DRAM 576MBIT PARALLEL 144FBGA | 915 Więcej na zamówienie |
|
| 25LC040A-E/SN16KVAO | IC EEPROM 4KBIT SPI 10MHZ 8SOIC | 912 Więcej na zamówienie |
|
| DS28DG02E-3C+ | IC EEPROM 2KBIT SPI 2MHZ 28TSSOP | 908 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1021B-15VXC | IC SRAM 1MBIT PARALLEL 44SOJ | 956 Więcej na zamówienie |
|
| LH52256C-70LL | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28DIP | 849 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10862 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.