Wyłącznie w celach informacyjnych
| Numer części | AT49F040-12PC |
| LIXINC Part # | AT49F040-12PC |
| Producent | Roving Networks / Microchip Technology |
| Kategoria | obwody scalone › pamięć |
| Opis | IC FLASH 4MBIT PARALLEL 32DIP |
| Koło życia | Aktywny |
| RoHS | Brak informacji o dyrektywie RoHS |
| Modele EDA/CAD | AT49F040-12PC Ślad PCB i symbol |
| Magazyny | USA, Europa, Chiny, Specjalny Region Administracyjny Hongkong |
| Przewidywane doręczenie | Apr 14 - Apr 18 2026(Wybierz przyspieszoną wysyłkę) |
| Gwarancja | Do 1 roku [Ograniczona gwarancja]* |
| Zapłata |
|
| Wysyłka | ![]() |
| Numer części: | AT49F040-12PC |
| Marka: | Roving Networks / Microchip Technology |
| Koło życia: | Active |
| RoHS: | Lead free / RoHS Compliant |
| Kategoria: | obwody scalone |
| Podkategoria: | pamięć |
| Producent: | Roving Networks / Microchip Technology |
| seria: | - |
| pakiet: | Tube |
| stan części: | Obsolete |
| rodzaj pamięci: | Non-Volatile |
| formacie pamięci: | FLASH |
| technologia: | FLASH |
| rozmiar pamięci: | 4Mb (512K x 8) |
| interfejs pamięci: | Parallel |
| częstotliwość zegara: | - |
| czas cyklu zapisu - słowo, strona: | 50µs |
| czas dostępu: | 120 ns |
| napięcie zasilające: | 4.5V ~ 5.5V |
| temperatura robocza: | 0°C ~ 70°C (TC) |
| typ mocowania: | Through Hole |
| opakowanie / etui: | 32-DIP (0.600", 15.24mm) |
| pakiet urządzeń dostawcy: | 32-PDIP |
| DS1245WP-150 | IC NVSRAM 1MBIT PAR 34PWRCAP | 821 Więcej na zamówienie |
|
| IS46TR16128BL-15HBLA1 | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA | 802 Więcej na zamówienie |
|
| 7134LA25JI8 | IC SRAM 32KBIT PARALLEL 52PLCC | 996 Więcej na zamówienie |
|
| TC58CVG1S3HRAIG | IC FLASH 2GBIT SPI 104MHZ 8WSON | 912 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1414AV18-167BZI | IC SRAM 36MBIT PARALLEL 165FBGA | 973 Więcej na zamówienie |
|
| IS43TR16128B-107MBLI-TR | IC DRAM 2GBIT PARALLEL 96TWBGA | 901 Więcej na zamówienie |
|
| M24256-BHRDW6TP | IC EEPROM 256KBIT I2C 8TSSOP | 970 Więcej na zamówienie |
|
| IDT71256L20Y8 | IC SRAM 256KBIT PARALLEL 28SOJ | 908 Więcej na zamówienie |
|
| 70V25L20PF8 | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP | 835 Więcej na zamówienie |
|
| IDT70824L25PF | IC RAM 64KBIT PARALLEL 80TQFP | 835 Więcej na zamówienie |
|
| 70V25S20PF | IC SRAM 128KBIT PARALLEL 100TQFP | 907 Więcej na zamówienie |
|
| IS42S16100E-7BLI | IC DRAM 16MBIT PARALLEL 60TFBGA | 895 Więcej na zamówienie |
|
| CY7C1329S-166AXC | IC SRAM 2MBIT PARALLEL 100TQFP | 904 Więcej na zamówienie |
| w magazynie | 10815 - Więcej na zamówienie |
|---|---|
| Limit kwotowania | Bez limitu |
| Czas realizacji | Do potwierdzenia |
| Minimum | 1 |
Ciepłe porady: Proszę wypełnić poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe.
| Qty. | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | $0.0000 | $0 |
| 100 | $0.0000 | $0 |
| 500 | $0.0000 | $0 |
| 1000 | $0.0000 | $0 |
| 2500 | $0.0000 | $0 |
Lixinc zaoferuje Ci najbardziej konkurencyjne ceny, zapoznaj się z ofertami.
Prosimy o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.